اطلاعات مورد نياز پژوهشگران

طلاعات مورد نیاز پژوهشگران)

 

1-      تمام آزمایشگاه ها و فضاهای مرکز تحقیقات طب تجربی توسط دوربین های مدار بسته کنترل می شوند.

2-      جهت تسهیل و کنترل ورود و خروج محققین به آزمایشگاه های مرکز اثر انگشت پژوهشگران برای سیستم ورود و خروج الکترونیک تعریف می شود.

3-      دسترسی پژوهشگران به آزمایشگاه های مرکز بلافاصله پس از اتمام پروژه از بین خواهد رفت و برای کارهای جدید می بایست مراحل ثبت اثر انگشت مجددا صورت پذیرد.

4-      استفاده از امکانات آزمایشگاه های مرکز منوط به گذراندن کارگاه کار با حیوانات آزمایشگاهی هم برای محققین و هم برای همکاران آنها می باشد.

5-      هر شخص می بایست یک روپوش تمیز جهت کار در آزمایشگاه های مرکز تحقیقات طب تجربی بهمراه داشته باشد و پژوهشگر حق ندارد هیچ فردی را به عنوان همراه با خود به داخل آزمایشگاه و به خصوص بخش تکثیر حیوانات بیاورد.

6-      تهیه وسایل مصرفی ماننده روپوش، پنبه، گاز،ماسک، دستکش و...بر عهده محقق می باشد. مرکز صرفا مواد غیر مصرفی و تجهیزاتی را جهت پژوهشگران ارائه می دهد.

7-      استفاده از عطر، گوشی تلفن همراه، پخش موزیک ، خوردن و آشامیدن در مجموعه تکثیر حیوانات آزمایشگاهی ممنوع می باشد.

8-      محققین علاوه بر اینکه توسط سیستم ورود و خروج الکترونیکی پایش می شوند می بایست  ورود و خروج و همچنین رخداد حوادث ناخواسته از قبیل گازگرفتگی و یا زخمی شدن با اشیا تیز و برنده را در  دفتر مربوطه به ثبت برسانند.

9-      هر یک از پژوهشگران در هنگام آغاز طرح تحقیقاتی باید جدول زمانبندی طرح خود را با هماهنگی کارشناس مرکز طراحی و در تابلو ورودی مرکز نصب نماید تا حضور وی در آزمایشگاه های مرکز تداخلی با سایر گروهها نداشته باشد.

10- زمانیکه حیوانات مورد استفاده برای پژوهشگر به وی تحویل شدند مسئولیت دادن آب و غذا و تعویض بستر نگهداری حیوانات بر عهده وی می باشد. مرکز صرفا قفس های تمیز و بستر مناسب را در اختیار پژوهشگر قرار خواهد داد.

11- رعایت نظم و چیدمان مرکز و همچنین نظافت میزکار و مرتب بودن کمدهای مخصوص محققین توصیه شده و مورد توجه مسئولان مرکز تحقیقات طب تجربی می باشد.

12- پژوهشگران به هیچ عنوان اجازه ندارند سیستم های تهویه و روشنایی بخش تکثیر و نگهداری را دستکاری و یا تنظیم نمایند. در صورت بروز مشکل می توانند آنرا به کارشناس مرکز اطلاع دهند.

13- توصیه می شود پژوهشگران برای هر یک از قفس های نگهداری حیوانات خود، لیبل مناسب تایپ نموده تا از بروز اشتباه جلوگیری شود.

14- با توجه به اینکه عموما بطور همزمان چند طرح در مرکز در حال اجرا می باشد به پژوهشگران توصیه میشود از دست زدن به قفس ها و یا تجهیزات سایر محققین خودداری نمایند.

 

تاریخ به روز رسانی:
1399/04/23
تعداد بازدید:
824
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal