دیدار سرپرست دانشگاه با کاروان اردوی جهادی مستقر در منطقه مرزی زیرکوه

سرپرست دانشگاه در انتهای سفر خود به شهرستان های قاین و زیرکوه به جمع جهادگران گروه های جهادی مستقر در دارالشفاء حضرت آمنه(س) حاجی آباد رفت و از زحمات پزشکان عمومی و متخصص گروههای جهادی اعزامی از تهران، بیرجند و قاین و همچنین فعالیت حدود 60 دانشجوی گروه دانشجویی حضرت فاطمه الزهرا(س) بسیج دانشجویی در این اردو قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر سید محمدموسوی میرزایی در حاشیه این بازدید گفت: جهادگرانی که در اینجا حضور دارند، دغدغه سلامتی مردم را دارند که برای جهاد و رضایت خدا به این منطقه محروم آمده اند.

 

وی با بیان اینکه فعالیت های جهادی وظیفه و تکلیف ما در قبال تامین سلامت مردم را سلب نمی کند،بلکه باری از دوش ما برداشته می شود افزود: ادب و وظیفه حکم می کند که با حضور در جمع این عزیزان،از فعالیت های ارزشمند جهادگران تشکر کنیم.

 

 
 
 
 
 
 

سرپرست دانشگاه با قدردانی از خیرین محلی که در ساخت و راه اندازی دارالشفای حاجی آباد مشارکت داشته اند گفت: در زیرکوه پتانسیل های خوبی برای برگزاری اردوهای جهادی وجود دارد.

 
 

دکتر موسوی در خصوص بازدیدی که عصر روز پنجشنبه 2 دی ماه  از بیمارستان 32 تختخوابی زیرکوه انجام شد گفت: واقعیت این است که شرایط بیمارستان در شان مردم نیست و من به عنوان یک مسئول احساس خجالت کردم که نتوانستیم حداقل امکانات مورد نیاز مردم را مهیا کرده باشیم.

 
 

وی با اظهار اینکه خوشبختانه مجوز ساخت بیمارستان 64 تختوابی گرفته شده است تصریح کرد: فرآیند ساخت بیمارستان زمانبر است ولی مسیر خودش را طی خواهد کرد و ما نیز با جدیت بیشتر برای تسریع روند ساخت این بیمارستان پیگیری و تلاش خواهیم کرد.

 
 

سرپرست دانشگاه با اشاره به عملیات ساختمانی پروژه الحاقی بیمارستان با زیر بنای حدود 700 مترمربع که در کوتاه مدت می تواند در روند درمان بیماران اثرگذار باشد افزود: تلاش می کنیم مشکل دستگاه تصویربرداری در بیمارستان را نیز مرتفع کنیم.

 

 

منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
2084
تاریخ:
1400/10/04
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal