بازدید سرپرست دانشگاه از بیمارستان شهید آتشدست شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان نهبندان؛ دکتر موسوی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به همراه دکتر نخعی نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، دکتر دهقانی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر اسماعیلی سرپرست معاونت درمان دانشگاه  و جمعی از مسئولین شهرستان از واحدها و بخش های مختلف بیمارستان شهید آتشدست نهبندان بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات موجود قرار گرفتند. 

 
 

در این بازدید سرپرست دانشگاه ضمن حضور در بخش ها، شخصا با بیماران و همراهیان صحبت کرده و میزان رضایت آنان از وضعیت خدمات درمانی را جویا شد.

دکتر موسوی در ادامه ضمن بازدید از اورژانس جدید در حال ساخت بیمارستان شهید آتشدست، با توجه به اینکه احداث ساختمان اورژانس به پایان رسیده است دستورات لازم در خصوص تجهیز و شروع بکار اورژانس با امکانات موجود داده شد و مقرر شد پیگیری در خصوص تجهیزات جدید از طریق مکاتبه با وزارت انجام شود.

بازدید از کلینیک تخصصی در حال ساخت بیمارستان و پانسیون در حال ساخت متخصصان بیمارستان نیز انجام شد. 

در ادامه نشستی در محل سالن اجتماعات بیمارستان، برگزار شد و دستورات مقتضی در جهت رفع مشکلات موجود صادر شد.

در پایان نیز سرپرست دانشگاه از مرکز خدمات جامع سلامت شهر شوسف نیز بازدید کرد و مقرر شد کمبودها و تجهیزات موردنیاز توسط مرکز لیست و در جهت تامین اقلام موردنیاز پیگیری لازم صورت گیرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
1386
تاریخ:
1400/10/04
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal