وزیر بهداشت دو عضو اصلی و علی البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان دانشگاه را منصوب کرد
طی احکامی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به ترتیب محمودرضا شفیع نیا و شیرعلی یعقوب پور به عنوان عضو اصلی و علی البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در متن حکم دکتر بهرام عین اللهی خطاب به شفیع نیا آمده است:

در اجرای ماده 2 قانون رسیدگی به تخلفات اداری مصوب 1372/09/07 مجلس شورای اسلامی و ماده 3 آئین نامه اجرایی آن و پیشنهاد سرپرست محترم آن دانشگاه، به موجب این ابلاغ به مدت سه (3) سال به عنوان عضو اصلی هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند منصوب می شوید. امید است با در نظر گرفتن موازین شرعی و قانونی و رعایت عدالت در انجام وظیفه خطیری که به عهده گرفته اید، اهتمام لازم را به عمل آورید. توفیق شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

همچنین در متن حکم دکتر بهرام عین اللهی خطاب به یعقوب پور آمده است:

در اجرای ماده 2 قانون رسیدگی به تخلفات اداری مصوب 1372/09/07 مجلس شورای اسلامی و ماده 3 آئین نامه اجرایی آن و پیشنهاد سرپرست محترم آن دانشگاه، به موجب این ابلاغ به مدت سه (3) سال به عنوان "عضو علی البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند" منصوب می شوید. امید است با در نظر گرفتن موازین شرعی و قانونی و رعایت عدالت در انجام وظیفه خطیری که به عهده گرفته اید، اهتمام لازم را به عمل آورید. توفیق شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.


 
 
 
منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
1358
تاریخ:
1401/03/29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
سس
Powered by DorsaPortal