دکتر دهقانی:برای اولین بار آزمون دکترای تخصصی ویژه رشته های علوم پزشکی در خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر دهقانی رئیس دانشگاه در خصوص برگزاری آزمون دکترای تخصصی در خراسان جنوبی گفت: برای اولین بار آزمون دکترای تخصصی در استان خراسان جنوبی در رشته های علوم پزشکی به همت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و ناظرین وزارت بهداشت، در طی دو روز جمعه وشنبه 10 و 11 مرداد ماه در دو نوبت صبح و عصر با حضور 189 داوطلب بومی استان برگزار شد.

 

رئیس دانشگاه با بیان اینکه آزمون مذکور با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی انجام شده گفت: آزمون مذکور با حداکثر فاصله ی لازم و دارای تهویه لازم در فضایی بسیار مناسب برگزار شد و کلیه شرکت کنندگان از ماسک استفاده و همچنین محلول های ضدعفونی کننده موجود بود و شرایط کاملا ایمن و استاندارد در شرایط بحرانی کرونا برای برگزاری آزمون فراهم شد.

دکتر دهقانی در پایان ضمن ابراز خرسندی از فراهم شدن برگزاری آزمون برای اولین بار در خراسان جنوبی بیان داشت: با توجه به شرایط بسیار خوب در روند برگزاری آزمون، می تواند الگوی بسیار خوبی برای برگزاری سایر آزمون ها در سطح استان و کشور باشد. همچنین از همه ی دست اندر کاران برگزاری آزمون در حوزه معاونت آموزشی، مدیریت آموزش و کلیه ی واحد هایی که در سطح دانشگاه برای برگزاری آزمون نهایت سعی و تلاش و همکاری را داشتند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

 
منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
3234
تاریخ:
1399/05/12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal