دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند
۱۴۰۰ يکشنبه ۷ آذر
موافقت دانشگاه با پوشش بیمه تکمیلی کلیه کارکنان / ثبت نام بیمه تکمیلی 1401-1400
مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه با بیان اینکه بر اساس هماهنگی های انجام شده و موافقت مسئولین محترم دانشگاه کلیه کارکنان و اعضا هیات علمی (رسمی، پیمانی و قراردادی) مشمول خدمات بیمه درمان تکمیلی (طرح یک) گردیده اند از آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی درمان پرسنل خبر داد. شفیع نیا افزود با عنایت به انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی درمان گروهی کارکنان با شرکت بیمه البرز نمایندگی عرب نژاد (01/07/1400 لغایت 31/06/1401)، همکاران محترم می توانند از تاریخ 7 لغایت 30 مهرماه 1400 ضمن مطالعه تعهدات در چهار طرح بیمه ای، نسبت به ثبت نام خود و اعضای خانواده اقدام نمایند.
 

وی ادامه داد: در راستای رفاه بیش از پیش مدافعان سلامت به ویژه در دوران کرونا، سقف تعهدات به طور متوسط نسبت به سال گذشته بیش از 150 درصد افزایش داشته است و همچنین امتیاز هم پوشانی خانواده نیز در برخی از تعهدات (دندانپزشکی، عینک، ویزیت و دارو) در دو طرح 3 و 4 گنجانده شده است.

مدیر پشتیبانی و رفاهی خاطر نشان کرد: در انتخاب شرکت بیمه گر بررسی هایی بر اساس عملکرد شرکت های بیمه در سالیان گذشته و بازخوردهای نظرسنجی انجام شده از همکاران بیمه شده و همچنین شاخص های مختلفی مانند سطح توانگری مالی شرکت ها و پذیرش شروط اختصاصی (جدول جرائم و ...) انجام گرفت.

وی تاکید کرد پرسنل دانشگاه در نظر داشته باشند انتخاب هر کدام از طرح های 3 و 4 توسط شخص بیمه شده اصلی با توجه به هم پوشانی خانواده جهت سایر اعضاء خانواده هم منظور می گردد و اعضاء خانواده می بایست از طرح انتخابی بیمه شده اصلی تبعیت نمایند و در صورت انتخاب طرح 1 و 2 اعضای خانواده نیز می توانند هر کدام از طرح های 1 یا 2 را انتخاب نمایند. ضمن اینکه الزامی در ثبت نام کلیه اعضای خانواده در بیمه تکمیلی درمان نبوده و کاملاً اختیاری خواهد بود.

آقای شفیع نیا اظهار داشت با توجه به اینکه کلیه کارکنان (رسمی، پیمانی و قراردادی) مشمول طرح یک بیمه تکمیلی (545000 ریال) گردیده اند، همکارانی که متقاضی ثبت نام در سایر طرح ها هستند با پرداخت مابه التفاوت مبلغ بیمه می توانند از سایر طرحها برای خود و اعضای خانواده استفاده نمایند.

مدیر پشتیبانی و رفاه با تاکید بر برخورداری کلیه کارکنان از خدمات بیمه تکمیلی در اقصی نقاط استان خاطر نشان کرد، اطلاع رسانی مناسب به نحوی که تمامی همکاران در جریان مزایای این خدمت رفاهی قرار بگیرند و از این ظرفیت بوجود آمده بهره مند شوند، از سوی رابطین رفاه واحدها بصورت مستمر انجام گردد.

توضیحات:

سرانه حق بیمه ماهیانه هر نفر با احتساب مالیات بر ارزش افزوده برای طرح 1 (یک) مبلغ 545000 ریال (جهت کلیه پرسنل مشمول)، طرح 2 (دو) مبلغ  1150000 ریال، طرح 3 (سه) مبلغ  1820000 ریال و طرح 4 (چهار) مبلغ 2140000 ریال می باشد که به صورت ماهیانه از حقوق کارمند کسر خواهد شد.
بمنظور استفاده کارکنان محترم طرح و لایحه، پزشک خانواده و ضریب 
K که حداقل 6 ماه از خدمتشان باقی مانده است و متقاضی ثبت نام باشند، حق بیمه ی کل سال در 3 قسط مساوی متوالی از حقوق ایشان کسر خواهد شد.

در صورت تمایل همکاران جهت استفاده افراد خارج از تحت تکفل (پدر و مادر) سرانه پرداخت حق بیمه یکسان خواهد بود، ضمنآ برای والدین پوشش دندانپزشکی ارائه نخواهد شد.

در صورت تمایل به  پوشش همسر و فرزندان غیر تحت تکفل، حق بیمه  یکسان اعمال خواهد شد.

"هم پوشانی خانواده" در طرح 3 (تعهد دندانپزشکی) و طرح 4 (تعهدات دندانپزشکی- ویزیت و دارو - عینک) بدین معناست که در صورت نیاز یک نفر از اعضاء خانواده به کل سقف تعهدات در طرح های مذکور به شرط ثبت نام (اختیاری) هر کدام از اعضاء خانواده می توانند از سقف تعهدات استفاده نمایند.

هر گونه افزایش یا حذف افراد پس از ثبت نام نهایی امکان پذیر نخواهد بود/.

هر گونه درخواست تغییر در تعداد و یا حذف فقط تا 30 مهرماه 1400 امکان پذیر بوده و باید از طریق مکاتبه کتبی با مدیریت امور پشتیبانی رفاهی دانشگاه انجام گیرد. لذا خواهشمند است همکاران محترم از حذف و یا اضافه نمودن افراد بصورت تلفنی، شفاهی و .... اکیداً خودداری نمایند.

پرسنل محترم شاغل در شرکت‌های طرف قرارداد تابعه نیز پس از دانلود فایل ثبت نام و تکمیل آن به همراه تصویر کارت ملی خود و افراد تحت تکفل و فیش واریزی حق بیمه را به نشانی ایمیل نمایندگی بیمه البرز مستقر در دانشگاه و یا دفتر نمایندگی به نشانی بیرجند-معلم نبش خیابان فردوسی ارسال نموده و یا مدارک خود را به رابطین رفاه واحد ها تحویل نمایند.

با توجه به تعهد نمایندگی شرکت بیمه البرز (کد 6371 عرب نژاد) همکارانی که متقاضی تهیه ی بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری از طریق نمایندگی عرب نژاد کد 6371 باشند، به ازای هر ببمه نامه برای هر فرد، بسته به حق بیمه ی پرداختی بیمه ی عمر، تا سقف 50 درصد از حق بیمه درمان تکمیلی یکی از افراد تحت تکفل ایشان، بصورت ماهیانه کسر خواهد شد.

1- در صورت پرداخت حق بیمه عمر و سرمایه گذاری بمبلغ 12,000,000 ریال در سال اول با افزایش 20 درصدی - 15 درصد از حق بیمه تکمیلی مسترد خواهد شد.

2- در صورت پرداخت حق بیمه عمر و سرمایه گذاری بمبلغ 18,000,000 ریال در سال اول با افزایش 20 درصدی - سالیانه 30 درصد از حق بیمه تکمیلی مسترد خواهد شد.

3- در صورت پرداخت حق بیمه عمر و سرمایه گذاری بمبلغ 24,000,000 ریال در سال اول با افزایش 20 درصدی - 50 درصد از حق بیمه تکمیلی مسترد خواهد شد.

ضمناً همکاران محترمی که متقاضی تهیه بیمه عمر و سرمایه گذاری و استفاده از این تخفیف در بیمه تکمیلی می باشند حق بیمه عمر و سرمایه گذاری و بیمه تکمیلی همزمان از اولین ماه از حقوق ایشان کسر خواهد شد.

مثال از تخفیف بیمه عمر:

در صورت تهیه هر بیمه نامه عمر برای یک نفر تخفیف اعمال خواهد شد به عبارت دیگر در صورتی که همکار دو بیمه نامه عمر با حق بیمه ماهیانه 200 هزارتومان تهیه نماید از پرداخت حق بیمه درمان در طرح انتخابی برای یک نفر معاف خواهد شد.

 
 

دانلود تعهدات بیمه تکمیلی درمان شرکت بیمه البرز

دانلود فرم ثبت نام کارکنان شرکت های طرف قرارداد دانشگاه

دانلود راهنمای ثبت نام بیمه تکمیلی

ثبت نام و ویرایش بیمه تکمیلی

توجه :

همکاران محترم در صورت هر گونه سوال یا ابهام می توانند از طریق تماس تلفنی یا از طریق واتساپ، با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایند:

نماینده بیمه البرز مستقر در دانشگاه : 09157402409

09117015126آقای عرب نژاد

09156674728 خانم صالحی

09157232216 خانم سلیمانی

09038601559 خانم غریب زاده

آدرس نمایندگی : بلوار معلم _ نبش فردوسی _ طبقه زیرزمین

منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
2232
تاریخ:
1400/07/14
Powered by DorsaPortal