دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ مرداد
راوی دفاع مقدس در گردهمایی ایثارگران دانشگاه بیان کرد:
/Dorsapax//Data/Sub_24/File/Resize/NewsM_etoolsfile_38071a73-5428-46b9-a94a-c3738d4842e5IMG_1295-7b74bab3-5a36-4134-b508-eb29f7f5e665.JPG معاذی پاوه: به فرهنگ جامعه ایران اسلامی افتخار و از انقلاب جانانه دفاع کنیم
بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در مراسم گردهمایی بزرگ ایثارگران شاغل در دانشگاه که صبح روز شنبه 95/07/05 در محل سالن اجتماعات شهید دکتر رحیمی برگزار شد نژاد معاذی پاوه گفت: به فرهنگ جامعه ایران اسلامی افتخار و از انقلاب جانانه دفاع کنیم
راوی دفاع مقدس با ذکر مواردی از خاطرات دوران دفاع مقدس و با بیان اینکه موجودیت و ابراز قدرت ایران اسلامی در برابر ابرقدرت های دنیا از برکت خون شهدا و ایثارگری و دلاوری رزمندگان و ایثارگران است خود را معرفی کرد و گفت: استکبار و استبداد تاب و تحمل نظام نوپای ایران اسلامی را نداشت.
محسن معاذی پاوه با اشاره به نفوذ دشمن در دوران جنگ تحصیلی به نقاط مرزی و خطه های مختلف کشور برای راه اندازی جنگ های قوم گرایی گفت: درحال حاضر نیز دشمن خبیبث با جنگ نرم به سراغ ما آمده منتها بی خبر است که ما فرزندان ایران زمین از هر قوم، لباس، مذهب و گویشی که باشیم حول رهنمون های مقام معظم رهبری و رهبر ام القرای جهان اسلام در مقابل دشمنان از تمامی جهات فرعی و اصلی یک واحد هساتیم
وی با با تاکید بر دشمن شناسی و اظهار اینکه نباید تحت تاثیر دشمنان قرار بگیریم خاطرنشان کرد: دشمن با فضای مجازی و امواج فریبنده ماهواره ها، نسیم های مخرب فیس بوک، توئیترها و ده ها وسیله دیگر به جنگ ما آمده است که برای مقابله نیاز به بصیرت داریم.
راوی دفاع مقدس با بیان اینکه چهره های نورانی شهدای دفاع مقدس را که در روستاها، میادین و خیابان های سطح شهرها نصب است را به خوبی نظاره گر باشیم گفت: این شهدای عزیز که جان خود را برای امنیت ما تقدیم انقلاب کردند از ما مطالباتی دارند.
معاذی پاوه به اشاره به وضعیت و سرنوشت برخی از کشورهای اسلامی منطقه به دلیل نداشتن رهبری واحد اضافه کرد: تمامی حرکات دشمن برای از بین بردن فرهنگ و دین ما است.
وی تصریح کرد:  اگر امروز ما تحت تأثیر مدگرایی‌ها، رسانه ها و شبکه های معاند نظام اسلامی قرار بگیریم به میهن عزیزمان و خون شهدا خیانت کرده‌ایم.
راوی دفاع مقدس با اظهار اینکه به فرهنگ جامعه ایران اسلامی افتخار و از انقلاب جانانه دفاع کنیم گفت: شرافت، برادری و امنیت ما در گرو وحدت همگی ما است.
گفتنی است بعد از پایان مراسم، بازدید از نمایشگاه عکس که شامل تصویر به همراه اطلاعاتی از قبیل زندگی نامه، وصیت نامه، خاطرات و... ایثارگران دانشگاه(جانبازان- رزمندگان و شهدا)، اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و پذیرایی نهار انجام شد.
منبع: وبدا-روابط عمومی دانشگاه تعداد بازدید: 2932 تاریخ درج: 1395/07/06
Powered by DorsaPortal