دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند
۱۴۰۰ يکشنبه ۱۴ آذر
برگزاری تور رسانه ای در دانشگاه ویژه خبرنگاران
یعقوب پور: اطلاع از عملکرد دانشگاه، از انتظارات بجای مردم است
بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در نشست خبری گزارش عملکرد حوزه سلامت که به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، صبح امروز دوشنبه 95/06/01 در محل سالن اجتماعات معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار شد، یعقوب پور گفت: اطلاع از عملکرد دانشگاه، از انتظارات بجای مردم است
مدیر روابط عمومی دانشگاه در ابتدای نشست خبری با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: جا دارد که روز پزشک را به جامعه پزشکی به ویژه همکاران پزشک دانشگاه در سطح استان تبریک بگویم و از حضور رئیس و معاونین دانشگاه در این نشست و یکایک خبرنگاران رسانه های فعال استان  تشکر و قدردانی نمایم
شیرعلی یعقوب پور با تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی اقدامات و فعالیت های حوزه سلامت استان گفت: خوشبختانه رسانه های استان، در این زمینه، عملکرد بسیار مطلوب و قابل تقدیری داشته اند.
وی با اظهار اینکه اطلاع از عملکرد و اقدامات دانشگاه از انتظارات بجای مردم است خاطرنشان کرد: باید برای تقویت عرصه اطلاع رسانی راه کارهای مناسبی اتخاذ نماییم.
مدیر روابط عمومی دانشگاه با اشاره به نمونه هایی از تیترها و مطالب خبری اخیر مرتبط با دانشگاه که در جراید و رسانه های محلی منتشر شده است گفت: خبرنگاران در نگارش خبرها و انتخاب تیتر مناسب، برای انعکاس صحیح و دقیق مطالب دقت بیشتری داشته باشند.
یعقوب پور با بیان اینکه سعی کنیم با رعایت جانب انصاف در انتشار اخبار، از تشویش اذهان عمومی جلوگیری شود گفت: مجموعه روابط عمومی دانشگاه،همیشه آماده پاسخگویی به رسانه ها و خبرنگاران است.
وی با اظهاراینکه باید با دادن اطلاعات صحیح، زمینه اعتماد و ایجاد بستری امن برای افزایش امید و نشاط در مردم را فراهم کنیم خطاب به خبرنگاران گفت: به منظور جلوگیری از ارائه اطلاعات ضد و نقیص در رسانه ها، هرگاه با ابهامی مواجه شدید، صحت و سقم آن را از روابط عمومی دانشگاه پیگیری کنید.
وی از برنامه ریزی برای برگزاری تور رسانه ای در دانشگاه ویژه خبرنگاران خبر داد و گفت: امیدواریم بتوانیم در کنار یکدیگر با همدلی و همفکری برای افزایش آگاهی مردم در زمینه اطلاع رسانی فعالیت های حوزه سلامت اقدامات موثری انجام بدهیم.
منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
482
تاریخ:
1395/06/01
Powered by DorsaPortal