دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند
۱۴۰۰ يکشنبه ۱۴ آذر
کسب رتبه اول معاونت غذا و دارو در زمینه اطلاع رسانی داورها و سموم
دکتر کبری ناصری از انتشار نتایج گزارش ارزیابی عملکرد معاونت های غذا و دارو خبر داد
معاون غذا و دارو دانشگاه از انتشار نتایج گزارش ارزیابی عملکرد معاونت های غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی کشور در سال  1394 خبر داد.
 
 دکتر کبری ناصری با اعلام این خبر گفت: بر اساس نتایج این ارزیابی، معاونت غذا و دارو دانشگاه توانست در زمینه اطلاع رسانی داروها و سموم در بین دانشگاه های سطح 2 رتبه اول را کسب کند.
وی با بیان اینکه آزمایشگاه کنترل مواد غذایی و بهداشتی این معاونت نیز حائز رتبه چهارم شده است خاطرنشان کرد: علاوه بر این، رتبه پنجم در زمینه نظارت بر دارو و مخدر(نظارت بر دارو و مخدر، مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم، مدیریت داروخانه های بیمارستانی، کمیته تجویز و مصرف منطقی دارو) حاصل شده است.
معاون غذا و دارو دانشگاه با یادآوری کسب عنوان رتبه برتر روابط عمومی معاونت غذا و دارو در دومین گردهمایی معاونت های غذا و دارو سراسر کشور گفت: در ارزیابی کلی نیز، معاونت غذا و دارو دانشگاه توانست بعد از معاونت های غذا و دارو قزوین – همدان – اراک و یزد رتبه پنجم را در بین دانشگاه های سطح دو کسب کند.
دکتر ناصری با اعلام رضایت و تبریک نتایج ارزشمند واحدهای مختلف این معاونت از حمایت های رئیس دانشگاه و همت همکارانش قدردانی نمود و گفت: با انگیزه ای مضاعف، برای ارتقاء عملکرد حوزه غذا و دارو و در نهایت پیشرفت دانشگاه تلاش می نمائیم.
منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
679
تاریخ:
1395/05/05
Powered by DorsaPortal