انتشارات

نام: حديث

نام خانوادگي: عنايتي

سمت: مسئول واحد انتشارات

مدرك تحصيلي: دانشجوي پزشكي

آدرس الكترونيك:  hadissenayati@gmail.com

انتشارات:
زمينه هاي فعاليت اين واحد در دو محور زير خلاصه مي شود:
نشريه علمي خبري "پژوهان": مجوز انتشار اين نشريه در سال 1395 با عنوان خبرنامه كيمته تحقيقات دانشجويي صادر گرديده است. در سال 1396 با تغيير سياست هاي كميته تحقيقات دانشجويي نام اين نشريه به پژوهان تغيير كرد. هم اكنون اين نشريه به صورت فصلنامه در زمينه هاي علمي و خبري و با هدف آشناسازي دانشجويان با فرآيند پژوهش، انعكاس اخبار علمي و پژوهشي و همچنين گزارش فعاليت هاي كميته تحقيقات دانشجويي منتشر مي گردد. واحد انتشارات تهيه، تدوين و توزيع اين نشريه را بر عهده دارد.
تاليف و ترجمه كتب علمي: با توجه به رسالت اين واحد، اين واحد داراي كارگروهي براي مشاركت در فرايند انتشار كتب علمي تحت نظارت اساتيد مي باشد كهآمادگي دارد با اساتيد در تاليف و ترجمه كتب حوزه علوم پزشكي و علوم ميان رشته اي مرتبط با حوزه سلامت همكاري كند.

لازم به ذكر است كه اين واحد آماده همكاري با تمام افراد مشتاق به فعاليت در زمينه نويسندگي علمي، گزارش نويسي، مصاحبه گري ، ترجمه و تاليف كتب و طراحي پوستر و نشريه مي باشد.

 
 
تاریخ به روز رسانی:
1398/10/15
تعداد بازدید:
1353
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/04/14
Powered by DorsaPortal