ثبت نام و درخواست عضويت در گروه كوهنوردي دانشگاه

اعضای گروه های کوهنوردی دانشگاه بر اساس میزان فعالیتشان و شرکت در برنامه های رسمی طبق تقویم ورزشی بر اساس شاخص های ذیل امتیاز دهی می شوند.  گروه کوهنوردی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه از علاقمندان به ورزش کوهنوردی به صورت الکترونیکی ثبت نام می‌نماید لذا افرادی که شرایط عضویت را دارا می باشند می توانند ثبت نام نموده و درخواست عضویت خود را از طریق سایت ارسال نمایند.

شرایط عضویت در گروه کوهنوردی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه:

الف) کارکنان، اعضای هیأت علمی و بازنشستگان دانشگاه

ب) عدم سوء سابقه اخلاقی و انضباطی

ج) داشتن کارت بیمه ورزشی

ه) رعایت کلیه قوانین و مقررات دانشگاه و هیات کوهنوردی

ذ) تکمیل فرم ثبت نام و درخواست عضویت در گروه کوهنوردی

برای تکمیل فرم الکترونیکی ثبت نام و درخواست عضویت در گروه کوهنوردی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به فایل دیجیتالی عکس (عکس واضح و انفرادی با پس زمینه طبیعت و کوهنوردی) نیاز می باشد.

پس از بررسی و تایید درخواست عضویت شما توسط مسئولین هیئت، به عضویت گروه کوهنوردی دانشگاه در خواهید آمد و عکس و برخی از اطلاعات شما مانند نام و نام خانوادگی، ایمیل، سمت شما در گروه و توضیحاتی را که در فرم عضویت درج کرده اید در بخش اعضای سایت نمایش داده خواهد شد. خواهشمند است در نوع و کیفیت عکس ارسالی دقت فرمائید.
شرکت اعضای فعال در برنامه های رسمی گروه کوهنوردی دانشگاه الزامی است. اعضای جدید تایید شده یا اعضای غیر فعال می توانند بر اساس تقویم ورزشی و اطلاعیه های مندرج در سایت متناسب با آمادگی جسمانی خود در برنامه های هفتگی هیئت شرکت نمایند. بدیهی است شرکت اعضا در صعود های ورزشی، برنامه های اختصاصی یا فنی، پس از تایید کمیته کوهنوردی و فنی هیئت امکان پذیر خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه های هیئت کوهنوردی دانشگاه می توانید در ساعات اداری با تلفن 05632395187 تماس حاصل فرمائید.


فرم ثبت نام و درخواست عضویت 

 

بر اساس قوانین داخلی هیئت کوهنوردی، اعضایی فعال تلقی خواهند شد که در سال حداقل در ده برنامه رسمی بجز برنامه های عمومی و گلگشت شرکت کرده یا حداقل 30 امتیاز کسب کرده باشند. اعضای گروه های کوهنوردی دانشگاه بر اساس میزان فعالیتشان و شرکت در برنامه های رسمی طبق تقویم ورزشی و بر اساس شاخص های ذیل امتیاز دهی می شوند:
 
- شرکت در هر برنامه های گروه های کوهنوردی دانشگاه طبق تقویم مندرج در سایت (3 امتیاز به ازای هر روز برنامه)
- شرکت در مجمع عمومی و جلسات رسمی هیئت کوهنوردی (5 امتیاز)
- صعودهای ورزشی و برنامه های خارج از شهر بیرجند (3 امتیاز به ازای هر روز برنامه)
سرپرستان هر برنامه و اعضای کمیته اجرایی  (برای برنامه های هفتگی 6 امتیاز و  در برنامه خارج از بیرجند با نظر رئیس هیئت تعیین خواهد شد)

 
 
 همکارانی که مایلند عکس شان که در لیست اعضا درج شده است را تغییر دهند لازم است عکس جدید را از طریق فرم ارتباط با ما یا از طریق ایمیل  به آدرس ohod@bums.ac.ir ارسال نمایند.
تاریخ به روز رسانی:
1401/05/08
تعداد بازدید:
6165
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal