گردهمایی ایثارگران دانشگاه برگزار شد
/Dorsapax//Data/Sub_24/File/Resize/NewsM_etoolsfile_4d6cafef-104a-4a67-8a88-d9620bbf44aen3329396-5388353-9da0c190-08a9-47ea-bc6e-9b1b80b0d8e0.jpg دکتر قائمی:امنیت،سعادت و سربلندی ما، مدیون خون شهدا و رشادت ایثارگران است
بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، گردهمایی ایثارگران دانشگاه، صبح امروز دوشنبه 95/07/05 در سالن اجتماعات شهید دکتر رحیمی برگزار شد.
رئیس دانشگاه با قدردانی از حوزه های ستاد شاهد و روابط عمومی دانشگاه برای برگزاری این مراسم و بیان اینکه ایثارگران، یادگار شهدای دوران دفاع مقدس هستند گفت: حق شهدا و ایثارگران بسیار بیشتر از برگزاری اینگونه جلسه ها است و مطمئنا سیستم مدیریتی دانشگاه از اجرای این برنامه ها استقبال می کند.
دکتر کاظم قائمی با اظهار اینکه وظیفه ما حمایت از ایثارگران و خانواده های آنهاست گفت: امنیت، سعادت و سربلندی ایران اسلامی در جهان امروز مدیون خون شهدا و رشادت ایثارگران است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر پیام شهدا با زمان گذشته فرق کرده است و شهدا نیاز به شعار ما ندارند خاطر نشان کرد: باید در میدان عمل از خون شهدا دفاع کنیم.
دکتر قائمی با تاکید بر تلاش، جدیت و ایثار بیشتر همکاران ایثارگر برای رفع مشکلات دانشگاه گفت: در دورانی قرار داریم که باید با تفکر و مدیریت جهادی در میدان عمل خود را به اثبات برسانیم.
در این مراسم دکتر عبدالرزاق نژاد مدیر ستاد شاهد و ایثارگر، حجه الاسلام عبدالرزاق نژاد مدیر فرهنگی و محسن معاذی از روایان دفاع مقدس نیز به سخنرانی پرداختند که در خبری جداگانه منتشر می شود.
خاطره گویی ایثارگران از بخش های دیگر برنامه و تقدیر از ایثارگران نمونه دانشگاه پایان بخش این مراسم بود.
منبع: وبدا-روابط عمومی دانشگاه تعداد بازدید: 2757 تاریخ درج: 1395/07/05
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
سس
Powered by DorsaPortal