دیدار با خانواده جانباز گرانقدر علی اکبر محمد زاده
/Dorsapax//Data/Sub_24/File/Resize/NewsM_etoolsfile_1330682e-23ae-40c2-88ca-db5c52c8cabfDSCN0086-f864f470-0462-4b5a-9810-defcf60e6f29.JPG دکتر دستجردی: : امیدوارم همه ما به گفتار، عمل و رفتار پیرو ائمه معصومین باشیم
بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در ادامه دیدارهای هفتگی با خانواده ایثارگران، جمعی از دانشجویان پسر با همراهی معاون فرهنگی دانشجویی و مدیر روابط عمومی دانشگاه، جمعه شب 95/02/31 در آستانه میلاد خجسته حضرت رحمت، امام مهربانی مهدی موعود(عج) به دیدار خانواده جانباز گرانقدر علی اکبر محمد زاده رفتند.
جانباز گرانقدر با بیان اینکه حضور در جبهه توفیقی بزرگ بود که نصیبم شد گفت: اتفاقات و رویدادهایی که در زندگی ما رخ می دهد بر اساس مقدرات الهی و خواست خداوند است.
علی اکبر محمد زاده با اظهار اینکه سال 66 شیمایی شدم و به افتخار جانبازی نائل آمدم گفت: سعی کنیم همیشه ادامه دهنده راه شهداء باشیم
وی با اشاره به سختی هایی که رزمندگان در دوران جبهه تحمل می کردند، اشاره ای به آشنایی با یکی از همسنگرانش در مسیر قطار مشهد به اهواز داشت و گفت:در بدو ورود به جبهه، در حالی که آخرین روزهای خدمت ایشان بود، به شهادت رسید و از این اتفاق آنچه که برایم تلخ بود اینکه چایی ریختم تا دور هم بخوریم، اما چایی سرد نشده، این همسنگری آشنا به همراه دو نفر دیگر به شهادت رسیدند واینکه مامور بودم وسایل شهید را به خانواده اش تحویل بدهم تلختر بود.
جانباز گرانقدر اشاره ای نیز به دیدار بردار کوچکتر خود در جبهه داشت و گفت:زمانی که مطلع شدم برادر کوچکترم در جبهه حضور یافته است، در عین حال که فکر نمی کردم چنین برخوردی در جبهه برایم اتفاق بیفتد و خیلی شگفت انگیزبود، خوشحال شدم .
محمد زاده با تاکید بر زنده نگه داشتن راه شهداء، حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس برای یکایک دانشجویان آرزوی موفقیت نمود.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: امیدوارم همه ما به گفتار، عمل و رفتار پیرو ائمه معصومین باشیم.
دکتر رضا دستجردی با اظهار اینکه آنچه در حوزه های کاری اهمیت پیدا می کند، صداقت، نظم، مسئولیت پذیری، امانتداری، همدلی و همکاری افراد است گفت: جانباز گرانقدر آقای محمد زاده دارای تمامی این ویژگی ها هست و ارتباط صمیمانه ای نیز با دانشجویان دارد که جا دارد از زحمات ایشان قدردانی و تشکر کنم.
پایان بخش این دیدار صمیمانه، به رسم تمامی دیدارهای قبل، قرائت زیارت آل یاسین بود.
 
 
منبع: وبدا-روابط عمومی دانشگاه تعداد بازدید: 2821 تاریخ درج: 1395/03/03
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:7
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
سس
Powered by DorsaPortal