دیدار با خانواده جانباز گرانقدر آقای قنبری از همکاران شاغل در آزمایشگاه بیمارستان ولیعصر(عج)
/Dorsapax//Data/Sub_24/File/Resize/NewsM_etoolsfile_52fcf250-bcac-4582-96d7-71d0b7c98d6fDSC09746-37c32aa5-0cd9-4854-8dc3-9220053213e5.JPG دکتر عبدالرزاق نژاد: با همدلی و اتحاد در مسیر تحقق آرمان های متعالی نظام گام برداریم
بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در ادامه سلسله دیدار با خانواده های معزز ایثارگران دانشگاه، مدیران ستاد شاهد و ایثارگر و روابط عمومی دانشگاه با همراهی جمعی از دانشجویان جمعه شب 95/02/10 در منزل جانباز گرانقدر آقای قنبری حضور یافتند.
مدیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با اشاره و تاکید بر اهمیت دیدار با ایثارگران به منظور حفظ ارزش های ایثار و شهادت گفت: خوشبختانه این حرکت و برنامه زیبا را دانشجویان سرلوحه کار خود قرار داده اند.
دکتر محمد ابراهیم عبدالرزاق نژاد با اظهار اینکه دانشجویان ما نقشی سازنده در آینده جامعه اسلامی ایران دارند گفت: توجه به مسائل فرهنگی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب است که الحمدا... دانشجویان برای تقویت و توسعه فعالیت های فرهنگی با توجه به آسیب های موجود در این زمینه، اقدامات مناسبی انجام می دهند و از این بابت صمیمانه قدردانی می کنم
وی با اظهار اینکه هدف از این دیدارها، احوالپرسی و جویا شدن وضعیت ایثارگران به همراه فراهم شدن فرصت یادآوری رشادت ها و خاطرات دوران دفاع مقدس است اضافه کرد: آقای قنبری از همکاران خوب مجموعه دانشگاه هستند که در آزمایشگاه بیمارستان ولیعصر(عج) مشغول به فعالیت هستند.
مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران خاطرنشان کرد: امیدوارم با همدلی، اتحاد و تلاش های صادقانه و خالصانه بتوانیم در مسیردستیابی  و تحقق  آرمان های متعالی نظام و انقلاب اسلامی گام برداریم.
دکتر عبدالرزاق نژاد در پاسخ به تشکر جانباز گرانقدر از ایشان و ذکر این نکته که هیچ انتظاری از مسئولین نداریم گفت: درست است که شما انتظاری ندارید ولی ما نسبت به ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس وظیفه داریم تا نقشی در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده داشته باشیم.
آقای قنبری جانباز گرانقدر با بیان اینکه کاری نکردم بلکه دفاع از اسلام و انقلاب وظیفه بوده است اشاره ای به حضور خود در دوران دفاع مقدس داشت و گفت: در سال 65 به جبهه اعزام شدم و در عملیات های کربلای 4 و 5، عملیات بدر و مرصاد شرکت کردم.
وی اضافه کرد: در زمان پاکسازی منقطه حلبچه عراق مجروح و شیمایی شدم که حدود یک ماه در بیمارستان امام خمینی(ره) تبریز بستری بودم و پس از ترخیص به بیرجند برگشتم
قنبری خاطرنشان کرد: با بهبود وضعیتم مجدد بعد از دو ماه باز به جبهه اعزام شدم و در عملیات مرصاد در منطقه اسلام آباد غرب شرکت کردم
جانباز گرانقدر با اعلام اینکه سابقه 9 ماه حضور در جبهه را دارم گفت: جانباز 20 درصد هستم که از ناحیه ریه مصدومیت شیمایی با گاز خردل پیدا کردم.
وی ادامه داد: ما برای رضای خدا رفتیم و به دنبال هیچ چشم داشتی نبوده و نیستم و خدا را شاکرم که زندگی سالمی دارم و امیدوارم بتوانیم تا انتهای زندگی پیرو خط ولایت باشیم
آقای قنبری اشاره ای به خاطرات دوران دفاع مقدس داشت و گفت: شهادت شهید محمدرضا اکبری در عملیات کربلای چهار که با همدیگر از یک روستا اعزام شده بودیم را هیچ وقت فراموش نمی کنم.
مدیر روابط عمومی دانشگاه با تشکر از برگزاری برنامه دیدار با ایثارگران گفت: این دیدارها که به دعوت دوستان توفیق شرکت در آن حاصل می شود، تلنگری برای یادآوری رسالت شهداء و وظیفه ای که نسبت به راه آنها و خدمت به مردم داریم است.
شیرعلی یعقوب پور  با اشاره به مدیریت جهادی در دوران دفاع مقدس گفت: در کار و زندگی روزمره باید از آن دوران سرمشق و الگو بگیریم.
وی خاطرنشان کرد: با کار و تلاش جهادی می توانیم مشکلات و موانعی که در مسیر پیشرفت نظام و خدمت شایسته و در خور شان مردم است را برداریم.
به رسم تمامی دیدارهای گذشته، قرائت زیارت آل یاسین پایان بخش این دیدار معنوی بود.
 
منبع: وبدا-روابط عمومی دانشگاه تعداد بازدید: 2963 تاریخ درج: 1395/02/12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
سس
Powered by DorsaPortal