خراسان جنوبی جزو سه استان برتر کشور در واکسیناسیون کرونا
بر اساس اعلام مرکز آمار وزارت بهداشت، خراسان جنوبی جزو سه استان برتر کشور در میزان پوشش واکسیناسیون کرونا است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه با اظهار اینکه از امروز سامانه salamat.gov.ir  در استان خراسان جنوبی آماده ثبت نام از متولدین 1365 به قبل ( یعنی افراد بالای 35 سال) برای دریافت نوبت جهت تزریق واکسن کرونا است گفت: از تمامی عزیزان این گروه سنی درخواست می شود هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام واکسیناسیون کرونا در سامانه اقدام کنند و بر اساس زمان و مکانی که برای تزریق واکسن انتخاب کرده اند، به مرکز واکسیناسیون مراجعه نمایند.
دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی با تاکید بر ضرورت پوشش کامل تر واکسیناسیون افراد بالای 60 سال افزود: افراد مشمول این گروه سنی که تاکنون به هر دلیلی موفق به دریافت واکسن نشده اند، می توانند، بدون نیاز به ثبت نام در سامانه واکسیناسیون و در هر زمانی که برایشان مقدور است برای تزریق واکسن کرونا به مراکز تجمیعی واکسیناسیون مراجعه نمایند.

وی با اشاره به آمار اعلام شده از سوی مرکز آمار وزارت بهداشت در خصوص وضعیت پوشش واکسیناسیون در سطح کشور خاطرنشان کرد: خراسان جنوبی با پوشش 37.5 درصدی دز اول واکسن جمعیت تحت پوشش، رتبه سوم  پوشش واکسیناسیون کرونا در بین استان های کشور را دارد.
دکتر دهقانی تصریح کرد: امیدوارم با همت و تلاش همکارانم در سراسر استان و همراهی مردم، بتوانیم به سرعت پوشش کامل واکسیناسیون را اجرایی کنیم.
 
جهت مشاهده خبر در وبدا وزارت بهداشت اینجا کلیک نمائید 
منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
1059
تاریخ:
1400/06/16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
سس
Powered by DorsaPortal