دکتر دهقانی:نظام پزشکی جایگاه ویژه ای در جهت حفاظت، حمایت و حراست از حقوق جامعه پزشکی دارد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر محمد دهقانی رئیس دانشگاه از برگزاری انتخابات نظام پزشکی در روز جمعه 25 تیر ماه در سراسر کشور و استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت: نظام پزشکی جایگاه ویژه ای در جهت حفاظت، حمایت و حراست از حقوق جامعه پزشکی و در کنار آن رسیدگی به حق و حقوق مردم دارد.

 

رئیس دانشگاه در ادامه افزود: حوزه انتخابیه بیرجند شامل شهرستان های بیرجند، سربیشه، نهبندان، درمیان و خوسف خواهد بود. شعبه ثابت در کلینیک بیمارستان ولیعصر (عج) مستقر خواهد بود و شعبه سیار بر اساس زمانبندی انجام شده به شهرستان ها مراجعه و رای را از عزیزان اخذ خواهد نمود. در حوزه انتخابیه شهرستان قاین که شامل شهرستان قاین و زیرکوه می شود، شعبه ثابت در محل بیمارستان شهدا قاین مستقر خواهد بود و شعبه سیار به شهرستان زیرکوه مراجعه خواهد کرد.در حوزه انتخابیه طبس شعبه ثابت در بیمارستان شهید مصطفی خمینی طبس مستقر خواهد بود و شعبه سیار به شهر های دیهوک و عشق آباد جهت اخذ رای مراجعه خواهد نمود. در حوزه انتخابیه شهرستان های فردوس، سرایان و بشرویه با توجه به اینکه تعداد کاندیداها به حد نصاب نرسیده، انتخابات صورت نخواهد گرفت و به میان دوره ای رسیده که انشاءلله بعدا اطلاع رسانی و رای گیری در آنجا انجام خواهد شد. زمان اخذ رای دوازده ساعت از ساعت 8 صبح تا 8 شب است که ان شاءالله منتظر حضور همکاران جهت دادن رای و انتخاب نظام پزشکی خوب و قوی و کارآمد در شهرستان های سطح استان باشیم.

دکتر دهقانی در پایان خاطر نشان کرد: از همه ی همکاران عزیز در حیطه های مختلف در خواست دارم که ان شاءالله حضور پررنگ و باشکوهی در این انتخابات داشته باشند تا با رای آنها یک نظام پزشکی قوی و کارآمد در سطح مرز استان و شهرستان ها ان شاءالله ایجادشود.

منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
840
تاریخ:
1400/04/24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
سس
Powered by DorsaPortal