تقدیر از صاحبان فرایندهای برتر آموزشی چهاردهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری
جلسه تقدیر از صاحبان فرآیندهای برتر دانشگاهی چهاردهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری در سالن کنفرانس دکتر فروزانفر با حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه جلسه تقدیر از صاحبان فرآیندهای برتر دانشگاهی چهاردهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری در روز چهارشنبه 1400/04/09 در سالن کنفرانس دکتر فروزانفر با حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه برگزار گردید .

دکتر نرجس اکبری در این خصوص گفت: یکی از رویدادهای مهم آموزش علوم پزشکی، همایش کشوری و جشنواره آموزشی شهید مطهری است که هر ساله در هفته معلم در اردیبهشت ماه به سه صورت کشوری، کلان منطقه و دانشگاهی برگزار می شود. در جشنواره کشوری هر دانشگاه مجاز است یک فعالیت نواورانه را در هر یک از حیطه های ششگانه جشنواره به دبیرخانه کشوری جشنواره ارسال کند. این رویداد مهم امسال قرار بود در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به صورت حضوری در اردیبهشت ماه برگزار شود. ولی با توجه به فراگیری ویروس کرونا، جشنواره و همایش کشوری از 29 الی 31 اردیبهشت ماه به صورت مجازی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد. در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با توجه به وضعیت موجود مقرر شد از صاحبان فرایندهای برتر دانشگاهی در جلسه هیات رئیسه دانشگاه تقدیر شود و این تقدیر در روز چهارشنبه  1400/04/09 انجام گرفت. در ابتدای این جلسه ریاست دانشگاه در خصوص نقش مراکز مطالعات در توسعه آموزش دانشگاه مطالبی را ایراد فرمود. سپس دکتر عابدی معاون آموزشی دانشگاه در خصوص اهمیت جشنواره آموزشی شهید مطهری و رتبه دوم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در طرح راد در بین دانشگاه های همتراز مطالبی را بیان نمود.

در این جلسه به صاحبان 6 فرایند برتر دانشگاهی لوح تقدیر و هدیه تقدیم گردید. از دکتر فرشید عابدی، دکتر حمید عباس زاده، دکتر نرجس اکبری، آقای علی دشتگرد، دکتر زویا طاهر گورابی و دکتر مهدیه رجبی مقدم به عنوان صاحبان فرایندهای برتر دانشگاهی تقدیر شد. لازم به ذکر است فرایند آموزشی دکتر فرشید عابدی در حیطه مدیریت و رهبری آموزشی با عنوان«طراحی و پیاده سازی نظام آموزش از راه دور برای آموزش دانشجویان و پزشکان کشور افغانستان در بحران پاندمی کووید 19: فصلی جدید در تداوم تعاملات بین المللی در حوزه آموزش عالی»رتبه اول کشوری را در چهاردهمین جشنواره کشوری شهید مطهری کسب نموده است.

همچنین در این جلسه از اساتید و همکارانی که نقشی فعال و اثر گذار در کسب رتبه دوم طرح راد در دانشگاه های همتراز(مراکز استان غیر قطب) داشتند، تقدیر شد. از دکتر محمدرضا رئیسون، آقای محمدرضا حاجی آبادی، دکتر مهدیه رجبی مقدم، دکتر آفاق زارعی، مهندس احسان صدر و خانم سمیه زنگویی در این خصوص تقدیر شد.

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه بیان کرد: با توجه به شروع فراخوان پانزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و بیست و سومین همایش کشوری آموزش پزشکی از اعضای محترم هیات علمی دانشگاه تقاضا می شود فعالیت های نوآورانه آموزشی خود را تا 30 مهرماه به دبیرخانه دانشگاهی جشنواره ارسال نمایند. در پایان مدیر مرکز از ریاست دانشگاه، معاون آموزشی و اساتیدی که فرایند های آموزشی خود را به دبیرخانه دانشگاهی جشنواره ارسال کردند و همچنین اعضای کیمته علمی و اجرایی جشنواره شهید مطهری تشکر نمود.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
583
تاریخ:
1400/04/14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
سس
Powered by DorsaPortal