دکتر عابدی از راه اندازی دو رشته کاردانی(مبارزه با بیماری ها و بهداشت خانواده) در مجتمع عالی سلامت نهبندان خبر داد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر عابدی معاون آموزشی دانشگاه از راه اندازی دو رشته کاردانی(مبارزه با بیماری ها و بهداشت خانواده) در مجتمع عالی سلامت نهبندان خبر داد و گفت: موسسه آموزش عالی سلامت بیرجند مستقر در نهبندان در دویست و شصت و هفتمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 97/03/27 موافقت اصولی دریافت نمود و در دویست و هفتاد و پنجمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 98/08/12 وزارت بهداشت با راه اندازی دو رشته کاردانی مبارزه با بیماری ها و کاردانی بهداشت خانواده جهت مجتمع آموزش عالی سلامت نهبندان موافقت شد.

 

معاون آموزشی دانشگاه در ادامه افزود: شورای گسترش، پذیرش دانشجو را منوط به موافقت معاونت توسعه مدیریت و منابع و معاونت بهداشتی وزارت نمود. با پیگیری های انجام شده موافقت معاونت های فوق الذکر وزارت اخذ گردید. که بر اساس این موافقت، دبیر شورای گسترش دانشگاه ها آقای دکتر محمدحسین آیتی در مورخ 01/04/1400 با پذیرش 10 نفر دانشجو در هر یک از رشته های فوق الذکر بر اساس سوابق تحصیلی موافقت نمودند.

دکتر عابدی در پایان خاطر نشان کرد: انشاءالله در سال تحصیلی 1401-1400 پذیرش دانشجو در مجتمع عالی سلامت نهبندان محقق خواهد شد. در اینجا جا دارد از دکتر محمد دهقانی، دکتر کاظم  قائمی، دکتر محمدرضا رئیسون و نمایندگان محترم ادوار مردم شریف نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، دکتر مراد هاشم زهی و دکتر نظر افضلی و همچنین دکتر مصطفی نخعی نماینده مردم شریف نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی که در حصول این مهم همکاری و همراهی لازم را داشته اند، تقدیر و تشکر به عمل می آید.

 

منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
761
تاریخ:
1400/04/07
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
سس
Powered by DorsaPortal