اولین نشست برنامه عملیاتی سال 95 برگزار شد
دکتر قائمی:هر ماه وضعیت برنامه عملیاتی دانشگاه، مورد ارزیابی قرار می گیرد
بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، اولین نشست پایش برنامه عملیاتی سال 95 و ارزیابی از عملکرد دانشگاه در سال 94 ، امروز چهارشنبه95/05/13 با حضور رئیس و معاونین دانشگاه، رابطین هیئت امناء و مسئولین پایش برنامه عملیاتی در محل سالن معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار گردید.
رئیس دانشگاه با اشاره به اهمیت برنامه عملیاتی و گزارش پیشرفت این برنامه در نشست رؤسای دانشگاهها در مشهد گفت: در حال حاضر پیشرفت برنامه عملیاتی دانشگاه بین 50 تا 70% است.
 
دکتر کاظم قائمی با اعلام اینکه هر ماه وضعیت برنامه عملیاتی دانشگاه مورد ارزیابی قرار می گیرد اظهار داشت: شایسته است هر یک از معاونین شخصاً، پیگیری لازم را در جهت ثبت میزان پیشرفت فعالیت و مستندسازی و انجام فعالیت ها در برنامه عملیاتی به عمل آورند و گزارش آن را ارائه نمایند.
وی افزود:  تشویقات لازم برای حوزه هایی که پیشرفت قابل قبولی داشته باشند در نظر گرفته خواهد شد.
دکتر قائمی از معاونت غذا و دارو، مدیریت آمار و فن آوری اطلاعات و اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات و ارزیابی عملکرد، بخاطر پیشرفت قابل توجهی که در برنامه عملیاتی داشته اند و کسب نمره بالای 70 درصد تقدیر و تشکر نمود. 
در ادامه مدیر پایش برنامه عملیاتی دانشگاه و رئیس دبیرخانه هیئت امناء مولفه های نظام پایش برنامه عملیاتی و فرآیند پایش را عنوان نمود و گزارشی از جلسه مدیران پایش دانشگاهها که در وزارت متبوع با حضور مهندس موهبتی معاون برنامه‌ریزی، هماهنگی و امور حقوقی وزیر برگزار گردیده بود ارائه داد.
 
 محمدرضا حاجی آبادی اظهار داشت: بارگذاری مستندات و شواهد در سامانه برنامه عملیاتی از یکم تا دهم هر ماهمی باشد، که لازم است هر یک از مسئولین مربوطه نسبت به ثبت بموقع مستندات اقدام و تمامی ابهامات و سوالات خود را در این رابطه کتباً به دبیرخانه هیئت امناء ‌اعلام، تا نسبت به رفع ابهامات و ارائه پاسخ به سوالات اقدام شود
وی با اعلام اینکه از دهم لغایت بیستم مردادماه سالجاری سامانه برای جبران عقب ماندگی ثبت مستندات باز است نسبت به تکمیل و رفع نواقص در سامانه تاکید نمود.
سپس معاونین حاضر در جلسه و هر یک از اعضای شرکت کننده در نشست، نقطه نظرات، ابهامات و سئوالات خود را از روند فرایند برنامه عملیاتی و بارگذاری مستندات و شواهد در سامانه بیان نمودند.
در پایان شاخص های عملکردی سال 1394 دانشگاه مورد ارزیابی و نقاط قوت و ضعف آن به منظور ارتقاء برنامه عملیاتی سال 95 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
 
 
 
منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
762
تاریخ:
1395/05/13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
سس
Powered by DorsaPortal