کسب رتبه اول معاونت غذا و دارو در زمینه اطلاع رسانی داورها و سموم
دکتر کبری ناصری از انتشار نتایج گزارش ارزیابی عملکرد معاونت های غذا و دارو خبر داد
معاون غذا و دارو دانشگاه از انتشار نتایج گزارش ارزیابی عملکرد معاونت های غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی کشور در سال  1394 خبر داد.
 
 دکتر کبری ناصری با اعلام این خبر گفت: بر اساس نتایج این ارزیابی، معاونت غذا و دارو دانشگاه توانست در زمینه اطلاع رسانی داروها و سموم در بین دانشگاه های سطح 2 رتبه اول را کسب کند.
وی با بیان اینکه آزمایشگاه کنترل مواد غذایی و بهداشتی این معاونت نیز حائز رتبه چهارم شده است خاطرنشان کرد: علاوه بر این، رتبه پنجم در زمینه نظارت بر دارو و مخدر(نظارت بر دارو و مخدر، مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم، مدیریت داروخانه های بیمارستانی، کمیته تجویز و مصرف منطقی دارو) حاصل شده است.
معاون غذا و دارو دانشگاه با یادآوری کسب عنوان رتبه برتر روابط عمومی معاونت غذا و دارو در دومین گردهمایی معاونت های غذا و دارو سراسر کشور گفت: در ارزیابی کلی نیز، معاونت غذا و دارو دانشگاه توانست بعد از معاونت های غذا و دارو قزوین – همدان – اراک و یزد رتبه پنجم را در بین دانشگاه های سطح دو کسب کند.
دکتر ناصری با اعلام رضایت و تبریک نتایج ارزشمند واحدهای مختلف این معاونت از حمایت های رئیس دانشگاه و همت همکارانش قدردانی نمود و گفت: با انگیزه ای مضاعف، برای ارتقاء عملکرد حوزه غذا و دارو و در نهایت پیشرفت دانشگاه تلاش می نمائیم.
منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
672
تاریخ:
1395/05/05
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
سس
Powered by DorsaPortal