جلسه معارفه دانشجويان جديدالورود شاهد و ايثارگر ورودي مهر94
جلسه معارفه دانشجويان جديدالورود شاهد و ايثارگر ورودي مهر94"" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
جلسه معارفه دانشجويان جديدالورود شاهد و ايثارگر ورودي مهر94 راس ساعات 12 مورخ 21/7/94 در محل معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه با حضور اكثريت مدعوين برگزار گرديد.

جلسه معارفه دانشجويان جديدالورود شاهد و ايثارگر ورودي مهر94 راس ساعات 12 مورخ 21/7/94 در محل معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه با حضور اكثريت مدعوين برگزار گرديد.

در ابتداي جلسه آقاي دكتر دستجردي (معاون محترم فرهنگي دانشجويي دانشگاه ) به نيابت از رياست محترم دانشگاه سلام ايشان را به دانشجويان ابلاغ و در خصوص امكانات و برنامه هاي فرهنگي دانشجويي  مطالبي را ايراد نمود و اظهار داشت قدر ايام جواني و تحصيل خويش را بدانيد و از آن حداكثر استفاده درست را بعمل آوريد. همچنين به ديني كه مسئولين نسبت به خانواده ايثارگراني كه از جان و مال خويش در راه اسلام و نظام دارند، اشاره نمود.

سپس آقاي دكتر عبدالرزاق نژاد مدير ستاد شاهد و ايثارگر دانشگاه،  قبولي و ورود دانشجويان شاهد و ايثارگر را به دانشگاه علوم پزشكي تبريك گفت و پيرامون برنامه ها و آيين نامه و مقررات دانشجويان شاهد و ايثارگر و برخي تسهيلات در اختيار ستاد و نيز معرفي اساتيد مشاور و جايگاه ستاد و اساتيد مشاور و شوراي ستاد مطالبي را به اطلاع حاضرين رساند و اظهار داشت اميد است شما به عنوان يادگاران ايثارگران دوران دفاع مقدس در تمام زمينه هاي علمي و فرهنگي و اخلاقي موفق و الگويي مناسب براي سايرين باشيد.

در ادامه آقاي دكتر حسن زاده طاهري از اساتيد مشاور دانشجويان شاهد و ايثارگر بر مراجعه دانشجويان به اساتيد مشاور قبل از ايجاد هر گونه مشكل در زمينه هاي مختلف به منظور ارائه مشاور به آنان تاكيد نمود.

در پايان جلسه نيز بسته فرهنگي و هدايايي به همراه آئين نامه و مقررات آموزشي دانشجويان شاهد و ايثارگر به حاضرين تحويل گرديد.

جهت مشاهده عكس اينجا كليك كنيد.
منبع:
حوزه رياست
تعداد بازدید:
130
تاریخ:
1394/07/26
تاريخ چاپ:
۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين
Powered by DorsaPortal