اولین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه در سالجاری برگزار شد
اولین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در سالجاری به ریاست رییس دانشگاه روز چهارشنبه 99/03/21 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ مدیر امور فرهنگی و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه در این خصوص گفت: هدف از برگزاری این جلسه بررسی مهمترین برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر و همچنین برنامه های ابلاغی از سوی وزارتخانه در سالجاری بود
دکتر جواد قدوسی نژاد افزود:برنامه ریزی برای بازدیدهای دوره ای و فعالیت کمیته ها ، برگزاری کارگاهها و نمایشگاهها  والزاماتی که برای دانشجویان ،کارکنان و اعضای هیآت علمی در خصوص فریضه امر به معروف و نهی از منکر می باشد از جمله اهداف دیگر این جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد.
وی خاطر نشان کرد:اعضای این جلسه همچنین بر حساسیت بیش از پیش کمیته ها در شهرستانها و بیمارستانها در خصوص احیای امر به معروف و نهی از منکر تاکید و به تشریح مهمترین برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سال جدید پرداختند.
 
 
منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
1430
تاریخ:
1399/03/22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/04/07
Powered by DorsaPortal