۱۳۹۸ جمعه ۹ اسفند
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
فرم عضویت در پرتال
تاریخ به روزرسانی: 1394/02/14

فرم عضويت در پرتال

معرفي فرم عضويت در پرتال:

اين فرم زماني استفاده مي شود كه بخواهيد كاربران از سمت درسا در پرتال عضو شوند و علاوه بر عضويت در پرتال يكسري اطلاعات اضافه تر هم از كاربر بگيريد، مثلا براي مناقصه و مزايده، كاربران با اين فرم هم عضو پرتال مي شوند هم ميتوان موقع طراحي فرم يكسري كنترل اضافه تر قرار داد كه اطلاعات بيشتر از كاربر بگيرد مثل شماره ثبت شركت و آدرس شركت. كاربراني كه با اين نوع فرم در پرتال ثبت نام مي كنند ، داخل پانل مديريتي <- تنظيمات سطح دسترسي <-تنظيمات كاربران قابل مشاهده اند.

طراحي فرم عضويت در پرتال

زماني كه فرم عضويت در پرتال را ايجاد كرده و به قسمت طراحي آن مي رويد يكسري كنترل به صورت پيش فرض در آن قرار دارد كه براي عضويت يك كاربر در سايت الزامي است .وجود اين فيلدها به صورت پيش فرض به اين دليل است كه زمانيكه يك كاربر در سايت ثبت نام مي كند ، سمت درساپكس يكسري فيلد الزامي براي آن وجود دارد ، حال ممكن است سازماني بخواهد علاوه بر اين فيلدها يكسري كنترل ديگر هم براي كاربراني كه ثبت نام مي كنند قرار دهد، به همين خاطر فرمي با اين عنوان قرار داده شده است تا بتوان امكانات اضافه تر را در آن طراحي و استفاده نمود.لازم به ذكر است كه در اين نوع فرم ها اجازه ي حذف فيلدهاي الزامي را نداريد.

نكته:كاربراني كه با استفاده از فرم عضويت در پرتال عضو ميشوند غير فعال هستند تا زمانيكه كاربر ادمين آن ها را از داخل پانل مديريتي فعال كند.
تعداد بازدید: 1234
خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان آيت ا... غفاري، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند، سازمان مركزي، مديريت آمار و فناوري اطلاعات
تلفن:  32395801-056     دورنگار: 31635801-056   كدپستي:9717844741     E-mail: msit[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal