۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
ورود به پانل مديريتي فرم ساز
تاریخ به روزرسانی: 1396/03/29

ورود به پنل مديريتي فرم ساز

 

براي وارد شدن به قسمت فرم ساز پرتال سازماني درسا ، به دو صورت مي توان عمل كرد:
1. آدرس سايت خود را وارد كرده و به دنبال آن يك علامت / و كلمه Eform را تايپ كرده و دكمه Enter را بزنيد. صفحه ي زير را در مرورگر خود مشاهده مي كنيد. نام كاربري و كلمه عبور خود را وارد كنيد و پس از آن زبان (در صورت چند زبانه بودن پرتال) و زير سايت مورد نظر را انتخاب كنيد. در ادامه به منظور ايجاد امنيت در اين قسمت از يك كد امنيتي (Capcha ) استفاده شده است عبارت موجود در عكس را عينا در كادر زيرين آن وارد كنيد. در صورتي كه كد امنيتي خوانايي لازم را ندارد ميتوانيد با استفاده از دكمه Refresh (بارگذاري مجدد) كد امنيتي را مجددا بارگذاري كرده و آن را تايپ كنيد. در ادامه براي ورود به قسمت فرم ساز روي دكمه ورود به سيستم كليك نماييد.
 
 
درصورتي كه نام كاربري و كلمه عبور معتبري داشته باشيد پس از وارد كردن آن در صفحه ي بالا صفحه زير باز مي شود كه در ادامه به توضيح تمامي قسمت هاي آن خواهيم پرداخت.
 
 
 
2.اگر در محيط پرتال هستيد با كليك بر روي گزينه Eform ، در صورتي كه دسترسي لازم را داشته باشيد مستقيما به صفحه فوق وارد خواهيد شد.

 

تعداد بازدید: 1684
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان آيت ا... غفاري، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند، سازمان مركزي، مديريت آمار و فناوري اطلاعات
تلفن:  32395801-056     دورنگار: 31635801-056   كدپستي:9717844741     E-mail: msit[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal