۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
5- پرسش و پاسخ
تاریخ به روزرسانی: 1396/04/21

پرسش و پاسخ


معرفي ماژول پرسش و پاسخ
در اين ماژول مي‌تواند يك ‌سري پرسش و پاسخ‌هاي متداول توسط مدير سايت وارد شود و علاوه بر آن كاربران مي توانند سوالات خود را مطرح كنند و به آنها پاسخ داده شود.


ثبت سوال جديد توسط مدير سايت

ابتدا بر روي سربرگ ماژول كليك كرده و در گروه مربوط به خود مي توانيد:
با كليك بر روي "ايجاد گروه جديد" گروه جديدي ايجاد كنيد.

 بر روي آيكن " آيتم" كليك كرده و در صفحه باز شده در قسمت بالاي صفحه بر روي "آيتم جديد" كليك كنيد.

در اين مرحله صفحه اي به شما نمايش داده مي شود، كه در آن ورود اطلاعات مربوط به پرسش و پاسخ انجام مي شود. توجه كنيد كه نوشتن تيتر سوال الزامي مي باشد. پس از ورود اطلاعات روي دكمه"ذخيره" كليك كنيد.

 

ويرايش سوالات ايجاد شده

از قسمت ماژولها به ماژول پرسش و پاسخ رفته و گروه مورد نظر و سپس سوالي را كه قصد ويرايش آن را داريد يافته و بر روي آيكن "ويرايش" كليك كرده و تغييرات لازم را اعمال و درنهايت دكمه ذخيره را مي‌زنيد.

پاسخ به سوالاتي كه كاربران پرسيده‌اند

از قسمت ماژولها به ماژول پرسش و پاسخ رفته، كه سوالات كاربران به صورت غيرفعال در اين قسمت وارد مي‌شود و براي پاسخ روي آيكن "ويرايش" كليك كرده، تغييرات مورد نظر را اعمال و در صورتي كه بخواهيد به نمايش درآيد،‌ قسمت "فعال" را براي آن تيك مي‌زنيد.

نمايش پرسش و پاسخ درسايت
براي گذاشتن پرسش و پاسخ در منو روي' منو' رفته وگروه منوي مورد نظر را انتخاب مي كنيم درسمت چپ گزينه 'ايجادصفحه جديد' را زده ودرصفحه بازشده يك نام براي صفحه جديد مي گذاريم مثلاً پرسش و پاسخ كتابخانه مركزي ،'نوع صفحه' را 'ماژول هاي درسا' انتخاب مي كنيم 'نام پوسته' را همان پوسته اي كه ميخواهيم پرسش و پاسخ در آن نمايش داده شود انتخاب ميكنيم .'نام ابزار' را پرسش و پاسخ انتخاب ودرقسمت انتخاب گروه،گروه موردنظر را انتخاب وذخيره مي كنيم .
تعداد بازدید: 1440
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان آيت ا... غفاري، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند، سازمان مركزي، مديريت آمار و فناوري اطلاعات
تلفن:  32395801-056     دورنگار: 31635801-056   كدپستي:9717844741     E-mail: msit[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal