۱۳۹۹ يکشنبه ۱۵ تير
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
2- ارتباط با ما
تاریخ به روزرسانی: 1396/04/21

ارتباط با ما

معرفي ماژول ارتباط با ما

ارتباط با ما ابزاري است كه اين امكان را براي كاربران ايجاد مي كند كه درسايت، با هريك ار سمتهاي تعريف شده در آن ارتباط برقرار كرده و براي آن فرد ايميل ارسال كنند. يعني زمانيكه كاربر روي لينك ارتباط باما كليك مي كند صفحه اي باز مي شود كه مي تواند فرد مورد نظر خود را از منوي پايين افتادني موجود در صفحه انتخاب كند ، سپس با وارد كردن عنوان و متن پيام و باكليك بر روي دكمه ارسال ، پيام به پست الكترونيك آن شخص ارسال مي گردد.چگونگي كار با ماژول ارتباط با ما

ابتدا از بالاي پانل مديريتي پرتال گزينه "نمايش سايت اصلي" را انتخاب نماييد آنگاه بر روي سربرگ ماژول كليك كرده و از ليست ماژول ها "ارتباط با ما" را انتخاب كنيد. براي وارد كردن مشخصات اعضا ابتدا بايد گروه مربوط به خود را انتخاب نماييد(به گروه هاي ديگر شما دسترسي نداريد).

o حال مي توان با كليك بر روي آيكن ايجاد آيتم آيتم هاي مورد نظر (اعضا) را در گروه وارد كرد.

o با كليك بر روي آيكن ايجاد آيتم صفحه جديدي باز مي شود. در صفحه باز شده بر روي آيكن آيتم جديد كليك كرده و در صفحه باز شده مشخصات فرد مورد نظر را وارد كنيد. دقت كنيد كه در قسمت پست الكترونيك ، حتما پست الكترونيك معتبر وارد گردد. به اين دليل كه ارتباط ميان كاربران و اعضا از طريق اين پست الكترونيك برقرار گرديده و پيغام كاربران به پست الكترونيك وارد شده در اين قسمت ارسال مي گردد.

 


o پس از وارد كردن مشخصات فرد مورد نظر و ذخيره كردن آن يك سطر به گروه ساخته شده اضافه مي گردد. به همين صورت مي توان مشخصات تمامي افراد مورد نظر كه مي خواهيم كاربران بتوانند با ان ها ارتباط برقرار كنند را ثبت كنيد.

o در صورتي كه مشخصات ثبت شده نياز به ويرايش داشته باشند با كليك بر روي آيكن ويرايش به صفحه مشخصات وارد شده و مي توان مشخصات را ويرايش كرد.

o نكته: اطلاعاتي كه در اين كادر وارد مي نماييد غير از سِمَت در سمت سايت اطلاعات ديگر نمايش داده نمي شود
o پس از اينكه ورود اطلاعات كامل گرديد ابزار را با عنوان ارتباط با ما در منو قرار مي دهيم. حال بر روي لينك ارتباط با ما كليك كرده در صفحه باز شده ، بالاي صفحه اطلاعاتي كه در قسمت مشخصات سازمان وارد كرده ايد نشان داده مي شود و در پايين اطلاعات مذكور ، يك منوي كشويي و تعداديtextbox قرار مي گيرد كه در منوي كشويي سمت افرادي كه در ابزار وارد كرده ايد نشان داده مي شود. در كادر متني اول كاربر پست الكترونيك خود ، در كادر دوم موضوع پيام خود و در كادر سوم پيام خود را نوشته و با كليك بر روي دكمه ارسال ، پيام خود را به پست الكترونيك شخصي كه از منو انتخاب كرده ارسال مي كند.همچنين كاربر مي تواند ازطريق فايل آپلودر قرار داده شده ، فايلي را به پيام خود پيوست كرده و براي فرد ارسال كند.

نكته: لازم به ذكر است ابزار ارتباط با ما از جمله ابزار هايي است كه براي نمايش آن در سايت حتما بايد در منو قرار گيرد.

                  نكته: مسئول سايت كليه فرم هايي كه در سايت، در قسمت ارتباط با ما تكميل و ارسال شده است را مي تواند چك كند، در صورتي كه ارسال با موفقيت انجام نشده باشد بايد بررسي و ايميل هاي تعريف شده براي سمت را ويرايش نمايد.

چگونگي قرار دادن ماژول ارتباط با ما در منو

o ابتدا بر روي كلمه منو در سمت چپ صفحه كليك كرده و سپس منو مورد نظر را انتخاب مي كنيم.


o بعد از كليك بر روي آيكن ايجاد صفحه جديد ، صفحه مشابه زير باز مي شود كه در اين قسمت نوع صفحه را ماژول هاي درسا انتخاب نموده و زير سايت نمايش سايت اصلي و از ليست نام ابزار ماژول ارتباط با ما را انتخاب كنيد و ذخيره نماييد.

 
        ذخيره بيش از دو ايميل براي يك سِمَت:
چنانچه مسئولي بخواهد كه فرم هايي كه در ماژول "تماس باما" در سمت سايت پرمي شود غير از ايميل فرد براي ايميل ديگري (مثلا خود مدير) بيايد بايد فيلد "پست الكترونيك" براي چند ايميل پركند ، بعد از هر ايميل يك فضاي خالي و بعد "," و تعريف ايميل جديد.
مانند شكل زير
 
به عنوان نمونه ،بعد از انجام تنظيمات بالا ،چنانچه كسي در سمت سايت فرمي براي مسئول پرتال پر كند به هر دو ايميل aa و bb ارسال مي شود.

حال با استفاده از دو گزينه CC و BCC  سمت چپ ميتوان مشخص نمود كه آيا افرادي كه به آنها ايميل ارسال مي گردد، بتوانند ايميل مابقي افراد در ليست را ببينند يا خير. اگر CC انتخاب گردد به اين معني است كه گيرنده يك ايميل توسط ساير گيرندگان قابل شناسايي است و اگر BCC انتخاب شود به اين معني است كه گيرنده يك ايميل توسط ساير گيرندگان قابل شناسايي نخواهد بود. بعنوان مثال اگر CC انتخاب گردد به اين معني است كه گيرنده aa مي تواند ادرس ايميل گيرنده bb را مشاهده كند. اما اگر BCC انتخاب شود گيرنده aa قادر به ديدن ايميل گيرنده bb نخواهد بود.
 
قرار دادن اطلاعات ارتباط با سازمان
 
 

 
تعداد بازدید: 1498
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان آيت ا... غفاري، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند، سازمان مركزي، مديريت آمار و فناوري اطلاعات
تلفن:  32395801-056     دورنگار: 31635801-056   كدپستي:9717844741     E-mail: msit[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal