EN
نقشه سایت
پست الکترونیک
۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
نفرات برترسال89
تاریخ به روزرسانی: 1392/04/08

اسامي واجد شرايط تشويق سال تحصيلي 89-88

 

رتبه هاي اول دانشكده پرستاري ومامايي

 

1- سمانه نخعي                         ورودي 85(شبانه) پرستاري

2- هانيه احراري                       ورودي 86 (شبانه) پرستاري

3- فرزانه براتي                         ورودي مهر 86 پرستاري

4- سيما سورگي                        ورودي مهر 87  پرستاري

5- مليحه عاقل شهرنوي              ورودي مهر 87 مامايي

6- زهرا نوروزي                        ورودي مهر 88 مامايي

7- سيدجواد ميرتقي                  ورودي بهمن 87 فوريتهاي پزشكي

8- حامد حسين زاده               ورودي مهر 88 پرستاري

 

رتبه هاي دوم و سوم دانشكده پرستاري – مامايي

1- ساناز هنرمندفر               ورودي بهمن 85 پرستاري شبانه  - رتبه دوم

2- زهره عظيمي                  ورودي بهمن 85 پرستاري شبانه – رتبه سوم

3- الهه شيرواني شاعنايتي  ورودي بهمن 86  پرستاري شبانه  -رتبه دوم

4- زهرا دولتخواه                  ورودي بهمن 86 پرستاري شبانه  -رتبه سوم

5- مرضيه بهمن آبادي           ورودي مهر 86  پرستاري -روزانه – رتبه دوم

7- فاطمه بني اسد              ورودي مهر 86     پرستاري –روزانه –رتبه سوم

8- سميرا احمدي                ورودي مهر 87 پرستاري روزانه رتبه دوم

9- فاطمه مغني                  ورودي مهر 87 پرستاري روزانه  رتبه سوم

10- زهره كمال زاده              ورودي مهر 87 مامايي  رتبه دوم

11- فاطمه لطفي                 ورودي 87 مامايي رتبه سوم

12- مژگان ايل بيكي           ورودي مهر 88 رشته مامايي رتبه دوم

13- زهره شاهي                 ورودي مهر 88 رشته مامايي رتبه سوم

14- سعيد مهدي آبادي          ورودي بهمن 87 رشته فوريتهاي پزشكي رتبه دوم

15- مهدي فرازي                  ورودي بهمن 87  رشته فوريتهاي پزشكي رتبه سوم

16- زهرا ابراهيم آبادي          ورودي مهر 88 رشته پرستاري رتبه دوم

17- فرشته جوادي                ورودي مهر 88  رشته پرستاري رتبه دوم

18- مينو علي زاده               ورودي مهر 88 رشته پرستاري رتبه سوم

 

نمايندگان برتر :

1- آقاي  نجفي        پرستاري

2- خانم لطفي        مامايي

3- آقاي موسوي زاده  فوريتهاي پزشكي


 

دانشجويان رتبه اول دانشكده بهداشت

 

1- زهره وحدت پرست                        بهداشت محيط ناپيوسته مهر88

2- مهدي عباس زاده                          بهداشت حرفه اي  مهر 88

3- زهرا علي آبادي                           بهداشت خانواده بهمن 87

4- طاهره اعتمادي نيا                        بهداشت محيط بهمن 87

 

دانشجويان رتبه دوم و سوم

1- حسين باتقوي ارزنه يي                   بهداشت محيط كارشناسي ناپيوسته ورودي مهر 88 رتبه دوم

2- ادريس موحدي                               بهداشت محيط كارشناسي ناپيوسته ورودي مهر 88 رتبه سوم

3- حوا زنگويي                                    بهداشت حرفه اي   ورودي مهر 88 رتبه دوم

4- حامد ابراهيم زاده گل                        بهداشت حرفه اي   ورودي مهر 88 رتبه سوم

5- سمانه مصيبي                                بهداشت خانواده ورودي بهمن 87 رتبه دوم

6- سونا دانايي                                    بهداشت خانواده ورودي بهمن 87 رتبه سوم

7- مجتبي نخعي پور                             بهداشت محيط ورودي بهمن 87 رتبه دوم

8- محمد حسن زاده                               بهداشت محيط ورودي بهمن 87 رتبه سوم

 

نمايندگان برتر:

 

1- مهدي عباس زاده        بهداشت حرفه اي

 

نفرات رتبه اول دانشكده پيراپزشكي

 

1-نسرين حسيني                               علوم آزمايشگاهي ورودي مهر 87 روزانه

2- مريم ولوي                                      علوم آزمايشگاهي ورودي مهر 87 شبانه

3- افسانه تهراني پور                            علوم آزمايشگاهي  ورودي مهر 88 روزانه

4- آزاده وفايي قائني                             راديولوژي  ورودي مهر 87

5- حامد شورئي                                  راديولوژي ورودي مهر 88

6- سميه مهدي آبادي                           هوشبري ناپيوسته ورودي مهر 88

7- فهيمه همتي                                  اتاق عمل ناپيوسته ورودي مهر 87

8- مرضيه براتي                                   اتاق عمل پيوسته ورودي مهر 87

9 - الهام بامدادي                                هوشبري پيوسته  ورودي 87

10- فاطمه زارعي موسويه                    هوشبري پيوسته ورودي 88

 

 

 

نفرات رتبه دوم و سوم دانشكده پيراپزشكي

1- امين نخعي                                  علوم آزمايشگاهي مهر 87 روزانه رتبه دوم

2- سيده نرجس فخرراد                       علوم آزمايشگاهي مهر 87 روزانه    رتبه سوم

3- نجمه احمدي                               علوم آزمايشگاهي مهر87 شبانه رتبه دوم

4- عاليه ابوالقاسمي                         علوم آزمايشگاهي مهر 87 رتبه سوم

5- مريم طببي                                  علوم آزمايشگاهي مهر 88 روزانه رتبه دوم

6- مرضيه مقني                                علوم آزمايشگاهي مهر 88 روزانه سوم

7- فاطمه دشتبان سهل آبادي              راديولوژي مهر 88 روزانه دوم

8- زهرا مسكيني سرمزده                   راديولوژي  مهر 88 رتبه سوم

9- زهرا صفري                                   راديولوژي مهر 88 رتبه دوم

10- سميه عباس آباد عرب                   راديولوژي مهر 88 رتبه سوم

11- زهره بني اسدي                           هوشبري ناپيوسته ورودي 88 رتبه دوم

12- جميله اميني نقندر                       هوشبري ناپيوسته ورودي 88 رتبه سوم

13- زهره حاجيان هكويي                     اتاق عمل ناپيوسته ورودي 87 رتبه دوم

14- هدي خوشدل سركاريزي                اتاق عمل ناپيوسته  ورودي 87 رتبه سوم

15- صديقه شيباني فهندري                اتاق عمل پيوسته  ورودي 87 رتبه دوم

16- فاطمه تاج ديني                           اتاق عمل پيوسته ورودي  87  رتبه سوم

17- معصومه افسرده                           هوشبري پيوسته  ورودي  87 رتبه دوم

18- فاطمه شريعت پناه                       هوشبري پيوسته   ورودي  87  رتبه سوم

19- صادق اكرمي                               هوشبري پيوسته  ورودي 88 رتبه دوم

20- سيدمصطفي حميدي                   هوشبري پيوسته ورودي 88 رتبه سوم

21- سيد محمد حسيني                   راديولوژي  مهر 87  افزايش معدل

22- زنيب بزرگي فرح آبادي                  راديولوژي مهر 87  افزايش معدل

 

نمايندگان برتر:

- ستاره شجاعي                            علوم آزمايشگاهي

- سعيد وفايي نژاد                            اتاق عمل پيوسته

 

آموزشكده فوريتهاي پزشكي

 

1- حسين موسوي زاده                                    رتبه اول

2- حسين صحرايي                                          رتبه دوم

3- مرتضي ميري فخر آبادي                              رتبه سوم

 

 

نفرات برتر دانشكده پزشكي :

 

نفرات رتبه اول تا سوم در امتحانات جامع علوم پايه و پيش كارورزي

 

1- فاطمه منصوري رمضاني                              رتبه اول علوم پايه

2- سيدعلي رضا جوادي نيا                             رتبه اول علوم پايه

3- زهرا زندي                                                 رتبه اول پيش كارورزي

4- شقايق سادات نوراني حسن كياده                رتبه دوم علوم پايه

5- آلدوز بيژني                                                 رتبه دوم پيش كارورزي

6- نعيمه ابراهيم آبادي                                      رتبه سوم  علوم پايه

7- ترانه توانايي تمنايي                                     رتبه سوم پيش كارورزي

 

دانشجويان رتبه اول:

1- ميثم ايزدي                                                 پزشكي ورودي 82

2- زهرا زندي                                                  پزشكي ورودي 83

3- نجمه داوديان                                             پزشكي ورودي 84

4- هما حيدري و طاهره درويشي پور كاخكي       پزشكي ورودي 85

5- سيدعلي رضا جوادي نيا                              پزشكي ورودي 86

6- منصوره برادران                                          پزشكي ورودي 87

 

دانشجويان رتبه دوم و سوم دانشكده پزشكي

1- نسيم صالح نيا                                               رتبه دوم ورودي 82

2- محبوبه چهكندي                                             رتبه سوم ورودي 82

3- الهام حسن نيا خيبري                                     رتبه دوم ورودي 83

4- زكيه شيرزاد                                                   رتبه سوم ورودي 83

5-سيده وجيه كاظميان                                         رتبه دوم ورودي 84

6- معصمومه شقاب                                             رتبه سوم  ورودي 84

7- ندا وحيدي لطف آبادي                                        رتبه دوم ورودي 85

8- الهه سعادت پور مقدم و بهداد راوريان                   رتبه سوم ورودي 85

9- سعيده زارعي                                                 رتبه دوم ورودي 86

10- فاطمه قناد                                                  رتبه سوم ورودي 86

11- آزاده ايزدي مود                                             رتبه دوم ورودي 87

12- نگين عطاران مشهدي                                  رتبه سوم ورودي 87

 

نمايندگان برتر

1-    فرنوش شريفي مود

2-   محمدرضا شهامي

 
نفرات برتر پيراپزشكي فردوس 

1-عاليه داوري                 رتبه اول

2- فرزانه ندايي              رتبه دوم

3- حميده هجري             رتبه سوم

 

نماينده برتر:

-       حميد كريمي

 

 نفرات برتر پرستاري قاين

 

1-سكينه قرباني            رتبه اول

2- سمانه سالاري        رتبه دوم

3- زهرا عبادي نژاد    رتبه سوم

نماينده برتر :

-        نجمه شاهرختي

 

 

نفرات فعال فرهنگي

1-حميد شهرياري

2-عاليه محمود زاده

3- حسن عربي

4-مصطفي اخلاقي پور

5- علي آسفي

6-فائزه محمدزاده

7- احمد نجفي

8- محبوبه مراد علي زاده

9- امين بالكانه

10- نفيسه رحيمي

11- سميه رحمتي

12- مهدي رزم آرا

تعداد بازدید: 1851
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- بيرجند- خيابان آيت الله غفاري- دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي و درماني بيرجند، سختمان آموزش طبقه  3 -معاونت آموزشي
تلفن: 32395519-056     دورنگار: 32440477-056   كدپستي: 9717853577    E-mail: edu[@]bums.ac.ir
ورود اعضا
بستن
Powered by DorsaPortal