EN
نقشه سایت
پست الکترونیک
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
اخبار و اطلاعیه ها
تاریخ به روزرسانی: 1395/09/30

        
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر

جلسه گردهمایی و تقدیر از دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر

جلسه در ساعت 16 مورخ 7/11/93 در محل سالن فجر معاونت تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با قرائت قرآن و پخش کلیپ سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید. ابتدا دکتر عبدالرزاق نژاد ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و مدعوین، هدف از برگزاری جلسه را تقدیر از دانشجویان برتر که از نظر علمی معدل بالای 5/17 را در طی سال گذشته کسب نموده و یا ارتقاء معدل را در کنار کسب معدل بالای 5/17 نسبت به ترم قبل داشته اند و نیز برندگان مسابقات ورزشی برگزار شده در سه رشته دارت، دومیدانی و تنیس به تفکیک خواهران و برادران دانشجوی شاهد و ایثارگر، همچنین برندگان مسابقه فرهنگی احکام در خانه و نیز دانشجویان شاهد و ایثارگر که بالاترین نمره آزمون جامع علوم پایه و پره انترنی را در رشته دندانپزشکی و پزشکی کسب نموده اند، عنوان نمود و بر الگو بودن دانشجویان شاهد و ایثارگر در تمام جوانب علمی، اخلاقی، فرهنگی و اجتماعی تأکید نمود سپس آقای دکتر دستجردی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه به نیابت از ریاست محترم دانشگاه که در سفر زیارتی عتبات عالیات تشریف داشتند اظهار داشتند همه ما به شما دانشجویان شاهد و ایثارگر مدیون هستیم و باید به شما خدمت کنیم . باید در مسیر تکامل زندگی به خدا توکل کنیم و اعتماد و خودباوری را هم داشته باشیم و زمان را نیز به درستی مدیریت کنیم. در ادامه حاج آقای معصومی مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی به دانشجویان دقایقی فرصت دادند تا انتقاد و پیشنهاد و نظرات خویش را بیان کنند که در پاسخ سؤال یکی از دانشجویان که بر عدم پرداخت کمک هزینه تحصیلی از سوی بنیاد در دو ترم قبل علی رغم قول قبلی ایشان مبنی بر پیگیری این موضوع داده بودند انتقاد داشت، اظهار داشتند ما هم پیگیری کردیم و الان هم درحال پیگیری هستیم لیکن به دلیل اینکه بنیاد مجبور به پرداخت معوقات خویش در امسال بود موفق به پرداخت کمک هزینه ها نگردید اما انشاالله انجام خواهد شد. ایشان در ادامه قول دادند که سال آینده هر دانشجویی که بالاترین نمره را در بین کل دانشجویان هم رشته خود بیاورد جایزه ویژه ای (سکه بهار آزادی) خواهد داشت. همچنین ایشان از ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر قائمی و دکتر عبدالرزاق نژاد و سایرین تشکر و قدردانی نمود. در پایان دکتر عبدالرزاق نژاد اسامی 27 نفر از دانشجویان برگزیده و برتر علمی- ورزشی و فرهنگی را که مقرر شد کارت هدیه دریافت نمایند قرائت نمود و حاضرین با صلوات آنان را مورد تشویق قرار دادند.

جلسه با ذکر فاتحه ای جهت شادی ارواح شهدا و سلامتی جانبازان خاتمه یافت.

جهت مشاهده عکس ها اینجا را کلیک نمایید.
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 16/12/1393 
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر

در مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از بین 5 نفر دانشجویان برتر منتخب دانشگاه، آقای نادر قمری و خانم الهه یاری از دانشجویان شاهد و ایثارگر بوده که مورد تقدیر قرار گرفتند.

مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 29/9/1393
 
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر

نظر به استعدادها و توانمندی بالای دانشجویان شاهد و ایثارگر؛ ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه درنظر دارد از دانشجویانی که موفق به کسب معدل الف یا ارائه و پذیرش مقاله علمی پژوهشی در کنار معیارهای اخلاقی فرهنگی لازم در هر نرم گردند به نحو شایسته ای در سطح استانی و یا کشوری تقدیر نماید. لذا مراتب جهت اطلاع کلیه دانشجویان عزیز اعلام می گردد.

مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 14/7/1393
 
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر

گردهمایی دانشجویان برتر علمی و پژوهشی شاهد و ایثارگر دانشگاههای علوم پزشکی کشور ، مورخه 3/3/1393 در محل سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور مقام عالی وزارت و مشاور محترم رئیس جمهور در بنیاد شهید و امور ایثارگران و نیز مسئولین محترم وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار شد و تعداد 13 نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مفتخر به دریافت لوح تقدیر از مقام عالی وزارت گردیدند.

مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 5/3/1393 
 
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر
جلسه شورای ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با حضور ریاست محترم دانشگاه ، مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی ، معاون محترم فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، رئیس محترم اداره آموزش بنیاد شهید خراسان جنوبی ،معاون محترم آموزش دانشگاه ، معاون محترم دانشجویی فرهنگی دانشگاه، نمایندگان ایثارگران شاغل ، نمایندگان دانشجویان ستاد شاهد در مورخه 28/2/1393 در محل اتاق شورای سازمان مرکزی دانشگاه برگزار گردید

       موضوعات مطرح شده در جلسه به شرح ذیل می باشد:

  • بررسی طرح استاد مشاور (هزینه ها و عملکرد و پیشنهادات)
  • مسابقات و اردوهای فرهنگی (دانشجویی کارمندی )
  • بررسی درخواست های آموزشی دانشجویان پیرامون کلاس های تقویت بنیه علمی
  • مراسم بزرگداشت روز جانباز
  • گزارش وضعیت تحصیلی دانشجویان ( ارتقا معدل - معدل بالا افت تحصیلی )
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 1/3/1393
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر
مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه در دو بخش خواهران و برادران در سه رشته ورزشی دارت تنیس روی میز و دومیدانی در مورخ یکشنبه 7/2/1393 ویژه خواهران و 26/1/1392 ویژه برادران برگزار شد و در پایان مسابقات به شرکت کنندگان و نفرات برتر جوایزی اهدا شد.
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 1/3/1393
 
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر

گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه در مورخه 21/1/93  در محل باغ فتح با حضور ریاست دانشگاه و مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی برگزار شد.

 در این جلسه ریاست محترم دانشگاه ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان شاهد و ایثارگر، در زمینه توجه به وظایف الهی دانشجویان شاهد و ایثارگر مطالبی را ایراد نمود.

سپس سرپرست ستاد دانشجویالن شاهد و ایثارگر دانشگاه ضمن اعلام آمادگی ستاد در زمینه هر گونه همکاری و پیگیری امور دانشجویان شاهد و ایثارگر بر تکمیل فرم نظرسنجی از دانشجویان و تقویت بنیه علمی آنان تاکید و از همکاری بنیاد شهید سپاسگزاری نمود.

در این جلسه حجه الاسلام معصومی مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی ضمن اعلام آمادگی بنیاد شهید در خصوص تقدیر و تشویق شایسته و در حد امکانات از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر، بر جدیت و تلاش بیش از پیش دانشجویان در زمینه های علمی و آموزشی و فرهنگی تاکید نمود.
مشاهده عکس های جلسه  
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 28/1/1393
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر

اقدامات ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه به مناسبت روز 22 اسفندماه ( روز بزرگداشت مقام شهدا)

1- برگزاری اولین جلسه شورای ستاد شاهد و ایثارگر با حضور ریاست محترم دانشگاه و اعضای شورا و نمایندگان ستاد شاهد در بنیاد شهید استان

2- عیادت از خانواده شهدا ( اسدزاده و حمزئی )
 
3- اطلاع رسانی به دانشجویان و اساتید در خصوص فراخوان ادبی فرهنگی بنیاد شهید

4- غبار روبی مزار شهدای گمنام دانشگاه

5- صدور لوح تقدیر و پیگیری کارت هدیه جهت کارکنان و دانشجویان فرزند شاهد
 
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 10/1/1393
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر
ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای دانشجویان عزیز ، از هر گونه پیشنهاد و انتقاد سازنده در جهت ارتقا کمی و کیفی برنامه و ارائه خدمات هر چه بیشتر و بهتر به دانشجویان تحت پوشش این ستاد و نیز اعلام آمادگی جهت هرگونه همکاری از سوی دانشجویان علاقمند در زمینه های مختلف استقبال می نماید.
 
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 17/12/1392
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر

با توجه به ثبت سیستمی امانات کتاب در ستاد از کلیه دانشجویانی که عضو کتابخانه دیجتال دانشگاه نمی باشند تقاضا دارد جهت گرفتن امانت اقدام به عضویت در سایت دانشگاه - کتابخانه دیجتال مراجعه نمایند. ضمنا در قسمت توضیحات حتما دانشجوی شاهد و ایثارگر قید شود.

دانشجویان عزیز می توانند جهت گرفتن امانت کتاب و استفاده از محیط کتابخانه در ساعات اداری به ستاد مراجعه نمایند.

مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 9/2/1391
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر
دانشجویان عزیز می توانند انتقادات وپیشنهادات سازنده خود را درجهت بهبود اهداف وخدمت رسانی بهتر از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیکی shahed@bums.ac.ir ارسال نمایند.

مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 27/10/1390

قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر
دانشجویان عزیز ستاد شاهد و ایثارگر میتوانند جهت تکثیر جزوات درسی خود تا سقف 250 برگ با ارائه معرفی از ستاد به صورت رایگان به انتشارات دانشگاه مراجعه نمایند .
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 25/10/1390
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر
دانشجویان میتوانند جهت برگزاری اردوی یک روزه نقطه نظرات و پیشنهادت خود را ارایه نمایند.
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 12/10/1390
قابل توجه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر
دانشجویانی که در زمینه های فرهنگی پژوهشی و ورزشی فعالیت دارند میتوانند جهت انجام امور فرهنگی و پژوهشی و همچنین برگزاری مسابقات ورزشی ضمن ارایه پیشنهادت با ستاد همکاری نمایند.
مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تاریخ خبر: 12/10/1390
 

تعداد بازدید: 2864
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal