۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
سامانه درخواست خدمت (تيكتينگ) و مستندسازي دارايي¬ها و خدمات
تاریخ به روزرسانی: 1397/07/10

عنوان: سامانه درخواست خدمت (تيكتينگ) و مستندسازي دارايي­ ها و خدمات

زمان بهره‌ برداري:  1396

مجري: گروه زيرساخت

گروه هدف: كارشناسان فناوري اطلاعات

شرح: با گسترش فناوري اطلاعات در سازمان، حجم درخواست خدمات از واحد فناوري اطلاعات افزايش مي يابد. براي پاسخگويي به اين درخواست ها و برقراري نظم و اولويت بندي كارها و در ضمن تكريم ارباب رجوع و همچنين نظارت مديريت بر روند اجراي امور، نياز به سامانه اي است كه درخواست ها در آن ثبت شده و پاسخ داده شوند. علاوه بر اين واحد فناوري اطلاعات نيازمند نگهداري شناسنامه تجهيزات و سامانه ها و سوابق نگهداري و سرويس آنهاست. از اين رو پروژه ايجاد سامانه مستندسازي دارايي ها و خدمات در سال هاي گذشته در گروه زيرساخت تعريف و با همكاري بخش خصوصي طراحي شده است. از ويژگي هاي مهم اين سامانه تعريف دارايي، خدمات مربوط به آن، سرويس دهندها و انتصاب خدمات به سرويس دهندهاست. اخيرا بخش برداشت خودكار اطلاعات رايانه ها به سامانه افزوده شده است.

مسئولين فناوري اطلاعات واحدهاي دانشگاه ملزم به ثبت درخواست خدمات در سامانه مي باشند. نظارت بر روند اجراي قراردادهاي خريد خدمات فناوري اطلاعات از جمله پشتيباني شبكه شمس، از طريق اين سامانه صورت مي گيرد. اين سامانه با توجه به نيازهاي ايجاد شده در دانشگاه در حال توسعه است. با اين وجود اين سامانه قابليت استفاده در واحدهاي غير فناوري اطلاعات را هم داراست.

اهداف :

  • ايجاد سامانه نگهداري شناسنامه تجهيزات، سرويس ها و تيكتينگ
تعداد بازدید: 81
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان آيت ا... غفاري، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند، سازمان مركزي، مديريت آمار و فناوري اطلاعات
تلفن:  32395801-056     دورنگار: 31635801-056   كدپستي:9717844741     E-mail: msit[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal