۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
بسته آموزشی - دبیران کارگروه
تاریخ به روزرسانی: 1395/07/28

آشنایی با امکانات کارتابل دبیران کارگروه:


فرایند انجام کار دبیران کارگروه:


مرحله اول: بررسی پیشنهاد در صورت نیاز به کارشناسی یا اصلاح

 

دبیران کمیته های فرعی می بایست:

- در صورت وجود ایراد در فرم ارائه پیشنهاد ، با زدن دکمه پیشنهاد را به پیشنهاد دهنده ارجاع دهند.

- در صورت نیاز به کارشناسی می بایست با زدن دکمه های یا پیشنهاد را به منظور اعلام نظر کارشناسی به کمیته فرعی یا کارشناس ارجاع دهند.

مرحله دوم: بررسی پیشنهاد و تایید یا عدم تایید آن

دبیران کمیته های فرعی می بایست به منظور تایید یا عدم تایید پیشنهاد ارسالی با زدن دکمه و تکمیل آیتم های موجود در فرم بررسی ،پیشنهاد را در وضعیت تایید کمیته فرعی یا عدم پذیرش قرار دهند.

 

مرحله سوم: ارجاع پیشنهاد به دبیرخانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات

دبیران کمیته های فرعی می بایست در صورت تایید پیشنهاد با زدن دکمه پیشنهاد را به دبیرخانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها به منظور تایید نهایی ارجاع دهند.

 

مرحله چهارم: پیگیری وضعیت پیشنهاد (تصویب توسط کمیته اصلی- کنترل پروژه-اجرای پیشنهاد توسط پیشنهاددهنده)

 

دبیران کمیته های فرعی می بایست:

 

- به منظور اطلاع از نتیجه نهایی پیشنهاد دبیران می بایست به قسمت ارسال شده های دبیران کارگروه خود مراجعه کنند.(در قسمت بالای این پنجره دو گزینه دریافت شده ها و ارسال شده ها می باشد)

- با زدن دکمه در صورتی که مجریان سوابق اجرایی پیشنهاد را وارد کرده باشند ،در جریان اجرای پیشنهاد قرار گیرند.

- با زدن دکمه در صورت اجرای نهایی پیشنهاد توسط پیشنهاد دهنده و تایید فرم مربوطه پیشنهاد را در وضعیت پایان اجرا قرار دهند.

 

 

دکمه های سمت راست:


مشاهده شرح کامل پیشنهاد از قبیل مشخصات اولیه،شرح کامل،پیشنهاد دهندگان و مستندات

 

مشاهده لیستی از پیشنهادها مشابه از این دکمه استفاده می کنیم.

 

مشاهده گردش پیشنهاد

 

چاپ فرم پیشنهاد

 

در صورتی که پیشنهادی را برای کمیته یا کارشناسی ارسال کرده اید با استفاده از آن می توانید نظرات آنها را مشاهده نمایید.

 

دکمه های سمت چپ:


به منظور بررسی یا تایید پیشنهاد از این دکمه استفاده می شود که دبیران کمیته های فرعی می بایست آیتم های موجود در فرم را که شامل تاریخ جلسه کمیته فرعی-نتیجه بررسی-توضیحات در صورت لزوم-امتیاز شاخص ها-مجری پیشنهاد-تاریخ پیش بینی اجرا می باشد را تکمیل نمایند.

 

در صورتی که پیشنهادی توسط پیشنهاددهنده اجرایی شد دبیران کمیته ها با زدن این دکمه و تایید فرم اجرای پیشنهاد، پیشنهاد را در وضعیت پایان اجرا قرار می دهند.

 

در صورتی که مجریان اطلاعاتی از روند اجرای پیشنهاد وارد کنند دبیران می توانند با زدن این دکمه در جریان اجرای پیشنهاد قبل از اتمام کامل آن قرار بگیرند.

 

در صورتی که دبیران بخواهند به دلایلی مانع تغییر پیشنهاد توسط پیشنهاددهندگان شوند ،با زدن این دکمه پیشنهاد را در وضعیت ثبت موقت قرار می دهند و امکان ویرایش پیشنهاد را به پیشنهاددهنده نمی دهند.

 

در صورتی قرار باشد پیشنهاد به منظور کارشناسی به فردی ارجاع داده شود با زدن این دکمه و مشخص کردن نام فرد و دلیل ارجاع پیشنهاد به منظور کارشناسی به فرد مورد نظر ارجاع داده می شود و در کارتابل بررسی کننده /مجری با وضعیت " کارشناسی" قرار می گیرد.

توجه: پیشنهاد ارجاع داده شده از کارتابل دریافت شده ها حذف و با وضعیت "کارشناسی" به کارتابل ارسال شده ها منتقل میشود.(در قسمت بالای این پنجره دو گزینه دریافت شده ها و ارسال شده ها می باشد)

 

در صورتی قرار باشد پیشنهاد به منظور کارشناسی به کمیته فرعی دیگر ارجاع داده شود با زدن این دکمه و مشخص کردن نام کمیته و دلیل ارجاع پیشنهاد به منظور کارشناسی به کمیته مورد نظر ارجاع داده می شود و در کارتابل دبیران کارگروه کمیته مربوطه با وضعیت "تعویض کارگروه"قرار می گیرد.

توجه: پیشنهاد ارجاع داده شده از کارتابل دریافت شده ها حذف و با وضعیت " تعویض کارگروه"به کارتابل ارسال شده ها منتقل میشود.(در قسمت بالای این پنجره دو گزینه دریافت شده ها و ارسال شده ها می باشد)

 

در صورتی قرار باشد پیشنهاد به منظور اصلاح به پیشنهاددهنده ارجاع داده شود با زدن این دکمه و مشخص کردن دلیل ارجاع پیشنهاد به منظور اصلاح به پیشنهاددهنده ارجاع داده می شود.

توجه: پیشنهاد ارجاع داده شده از کارتابل دریافت شده ها حذف و به کارتابل ارسال شده ها منتقل میشود.(در قسمت بالای این پنجره دو گزینه دریافت شده ها و ارسال شده ها می باشد)

 

بعد از اتمام بررسی پیشنهاد و تایید کمیته فرعی دبیران می بایست پیشنهاد را به منظور تایید کمیته اصلی به دبیرخانه نظام ارسال کنند.

توجه: پیشنهاد ارجاع داده شده از کارتابل دریافت شده ها حذف و به کارتابل ارسال شده ها منتقل میشود.(در قسمت بالای این پنجره دو گزینه دریافت شده ها و ارسال شده ها می باشد)

 

با استفاده از این دکمه پنجره ای مشابه شکل زیر ظاهر می شود که می توان جستجوهای خاصی روی کارتابل دبیران اعمال کرد.

تعداد بازدید: 283
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان آيت ا... غفاري، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند، سازمان مركزي، مديريت آمار و فناوري اطلاعات
تلفن:  32395801-056     دورنگار: 31635801-056   كدپستي:9717844741     E-mail: msit[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal