دكتر دهقاني : سردار سليماني اسوه ايثار و از خود گذشتگي

به گزارش روابط عمومي دانشگاه دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي ضمن عرض تبريك و تسليت به مناسبت شهادت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني ، شهيد ابومهدي مهندس و همرزمانشان اظهار داشت : اين شهدا با شهادتشان باعث وحدت و همدلي در جهان اسلام شدند.بزرگترين درسي كه مي توان از شهيد سليماني گرفت درس ايثار و از خودگذشتگي است.وي ايثار و از خود گذشتگي را از خود شروع نمود و الگويي نمونه براي ديگران شد.

رئيس دانشگاه تصريح كرد : بزرگترين و بارزترين درس از شهادت شهيد حاج قاسم سليماني اين است كه ما وظيفه و آن چيزي كه به ما محول شده را به درستي انجام بدهيم و با ريختن خون اين شهيد والامقام انتقام سختي در راه است.

 دكتر دهقاني با اشاره به حمايت مسئولين دانشگاه در فراهم كردن زمينه شركت دانشجويان در مراسم تشييع سردار شهيد سپهبد سليماني گفت : امروز در شوراي دانشگاه مصوب شد كه امتحانات روزهاي سه شنبه و چهارشنبه هفته جاري دانشجويان اعزامي به كرمان لغو و به بعد از آخرين امتحان موكول شد.
 وي در پايان اظهار داشت : انشاءالله خداوند به ما توفيق خدمت خالصانه در انجام وظايفمان را عنايت فرمايد تا بتوانيم اين باري را كه بر دوشمان گذاشته شده به سرمنزل مقصود برسانيم.
 
 
 
منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
687
تاریخ:
1398/10/16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal