4 حكم جديد رئيس دانشگاه /انتصاباتي در بيرجند، بيمارستان طبس و دانشكده قاين
دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي رئيس دانشگاه طي احكامي جداگانه، سرپرست هاي چهار حوزه مختلف دانشگاه و واحدهاي تابعه را منصوب كرد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، رئيس دانشگاه در اين احكام؛ مهندس سيد محمود حسيني  را به عنوان "مشاور رئيس دانشگاه در امور مشاركت هاي اجتماعي، سازمانهاي مردم نهاد و خيريه هاي حوزه سلامت"، دكتر نرجس اكبري را به عنوان "سرپرست مديريت مركز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشكي دانشگاه" ، دكتر وحيدرضا گازراني را به عنوان "سرپرست بيمارستان شهيد مصطفي خميني طبس" و علي دشتگرد  را به عنوان "سرپرست دانشكده پرستاري و مامائي قائن" منصوب كرد.
متن اين احكام به شرح ذيل است:

بسمه تعالي
جناب آقاي سيد محمود حسيني
عضو محترم هيئت علمي دانشگاه
با سلام و احترام؛
احتراماً نظر به تعهد، شايستگي و سوابق ارزشمند جنابعالي، به موجب اين ابلاغ به عنوان «مشاور رئيس دانشگاه در امور مشاركت‌هاي اجتماعي، سازمانهاي مردم نهاد و خيريه هاي حوزه سلامت» تعيين مي گرديد. اميد است با  اتكال به خداوند متعال و با رعايت اصول قانون مداري، اعتدال گرايي، منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد و با استفاده از تمام ظرفيت ها و برقراري ارتباط و تعامل لازم در جهت ارتقاء جايگاه ارزشمند مشاركت هاي مردمي در نظام سلامت و تبيين سازوكارهاي مورد نياز براي ايفاي نقش بي بديل و هدفمند عموم مردم عزيز و بالاخص معتمدين محلي، بزرگان فرهنگ و هنر،  اصحاب رسانه، خيرين و واقفين محترم،  نهادها و سازمانهاي دولتي و غير دولتي، در انجام شايسته وظايف محوله موفق باشيد.
دكتر محمد دهقاني
رئيس دانشگاه
 
بسمه تعالي 
 
سركار خانم دكتر نرجس اكبري
عضو محترم هيئت علمي دانشگاه
با سلام؛
احتراماً بنا به تصميمات متخذه و با توجه به پيشنهاد معاونت آموزشي دانشگاه و نظر به تجربيات ارزشمند جنابعالي به موجب اين ابلاغ بعنوان « سرپرست مديريت مركز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشكي دانشگاه» منصوب مي گرديد تا برابر مقررات و زير نظر معاونت محترم آموزشي دانشگاه انجام وظيفه نماييد. اميد است با اتكال به خداوند متعال و توجهات حضرت وليعصر (عج) در انجام وظايف محوله و پيشبرد اهداف دانشگاه موفق و مؤيد باشيد.
دكتر محمد دهقاني
رئيس دانشگاه
 
 

بسمه تعالي
جناب آقاي دكتر وحيدرضا گازراني
با سلام؛
 احتراماً نظر به تخصص و تجربه جنابعالي و با توجه به هماهنگي هاي بعمل آمده و تصميمات متخذه ضمن حفظ پست و سمت سازماني فعلي به موجب اين ابلاغ سرپرستي بيمارستان شهيد مصطفي خميني طبس نيز به جنابعالي محول مي گردد تا برابر مقررات و قوانين با هماهنگي معاون محترم درمان دانشگاه و زير نظر اينجانب انجام وظيفه نمائيد. توفيق روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.
دكتر محمد دهقاني
رئيس دانشگاه
 
 

بسمه تعالي
جناب آقاي علي دشتگرد
عضو محترم هيئت علمي دانشگاه
با سلام ؛
 احتراماً؛ بنا به تصميمات متخذه و نظر به تعهد و حسن سابقه جنابعالي، بموجب اين ابلاغ بعنوان «سرپرست دانشكده پرستاري و مامائي قائن » منصوب مي گرديد؛ تا برابر ضوابط و مقررات با هماهنگي معاونت محترم آموزشي و رئيس محترم شبكه بهداشت و درمان قاينات، زيرنظر اينجانب انجام وظيفه نمائيد.
 اميد است با اتكال به خداوند متعال و رعايت اصول قانون مداري، اعتدال گرايي، منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد با تهيه برنامه هاي مدون و بهره گيري بهينه از امكانات و توانمندي نيروهاي پر تلاش و دلسوز و تعامل با معاونين و مديران محترم دانشگاه در انجام وظايف محوله موفق باشيد.
دكتر محمد دهقاني
رئيس دانشگاه
 

منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
1400
تاریخ:
1398/09/16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal