حجه الاسلام سيدي:موفقيت نظام جمهوري اسلامي ايران،دغدغه همه انسانهايي است كه با هر تفكر و انديشه اي در ايران زندگي ميكنند

به گزارش روابط عمومي در ابتداي جلسه هيات رئيسه روز دوشنبه مورخه 98/09/11 برگزار گرديد، مسئول نمايندگي نهاد رهبري  ضمن تبريك ولادت حضرت عبدالعظيم حسني، با بيان  اهميت و جايگاه مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: موفقيت نظام جمهوري اسلامي ايران،دغدغه همه انسانهايي است كه با هر سليقه و تفكري در ايران زندگي ميكنند. دشمني هاي پي در پي خارجي و داخلي همواره در جمهوري اسلامي را داشته ايم كه در اين سالهاو ماههاي اخيردر كنار و در قالب تحريم ها به اوج خودش رسيده است.

 سيد حسن سيدي عنوان كرد: با توجه به اينكه ثبت نام براي انتخابات مجلس آغاز شده است، اين توصيه بر همگان و نخبگان لازم است كه در روشنگري جامعه نقش بسزايي داشته باشيم  و با شركت حداكثري در انتخابات  اين نقش آفريني را پر رنگ تر كنيم.

 وي اظهار داشت: امروزه دشمنان از اين فضاي ملتهب اقتصادي دارند سوء استفاده ميكنند و قطعا در آينده تلاش خواهند كرد كه اين مسائل اقتصادي را گره بزنند و مشكلات مردم جامعه را پرنگ نشان بدهند تا مردم در انتخابات شركت نكنند ، ولي خب مردم اصيل اين كشور درچهل سال گذشته نشان داده اند و با ريختن در خيابانها، چه به آنهايي كه در داخل و در خارج از ايران زندگي ميكنند جواب دندانشكني به مخالفان داده اند.

 مسئول نمايندگي نهادرهبري دردانشگاه تصريح كرد: ما ميبايست مردم را تبيين كنيم و واقعا افرادي را به مجلس بفرستيم كه در آنها ابعاد انسانهايي با ايمان، دغدغه مند، با اخلاص، و شجاع باشند ودر چهارچوب قانون اساسي و نظام جمهوري اسلامي حركت كنند .

وي با بيان اينكه 200هزار شهيد تقديم اين انقلاب شده است اظهار داشت: مردم را با هرسليقه و تفكري آگاه كنيم تا كساني را انتخاب كنند كه اين نظام مورد قبول آنها باشد و اين را فراموش نكنيم كه يك زماني قبل و بعد از انقلاب و جنگ تحميلي دشمن مقابل داشته ايم وعرصه، عرصه جنگ نظامي بود و عده اي رفتند و جانفشاني كردند، اما امروز عرصه عوض شده ولي ميدان همان ميدان است و ما موظف هستيم كه راه شهدا و وظيفه اي كه بر دوش ماست را انجام دهيم .

حجه الاسلام سيدي ادامه داد و گفت:مردم را آگاه و دشمني آمريكا را براي مردم تشريح كنيم چرا كه آمريكا به دنبال به سلطه كشيدن نظام جمهوري اسلامي است و تسلط بر منابع ايران اسلامي را همواره در سر خود ميپروراند وگرنه مسائل هسته اي ، موشك، دخالت ايران در منطقه ، و ولايت فقيه بهانه است.

وي اظهار داشت: آمريكا ميخواهد ايران به قبل از انقلاب برگردد تا نفوذ و سلطه بر اين كشور داشته باشد ، اما امروزه خداراشاكريم همانگونه كه دوست ودشمن اعتراف ميكنند كه اگر ايران بخواهد ماندگار باشد همين جمهوري اسلامي و نظام ميتواند ايران را مستقل نگه دارد وهرتفكر و انديشه ديگري كه حاكم بر اين مملكت باشد،  نميتواند ايران را سر پا نگه دارد .

مسئول نمايندگي نهاد رهبري ادامه داد و اظهار داشت: دولتمردان مي بايست در جهت رفاه مردم بكوشند و توجه داشته داشته باشند با سياستهاي خودشان و با بي تدبيري هايي كه امكان دارند انجام بدهند ، وباتوجه به اينكه قشر آسيب پذير و مشكلات اقتصادي زيادي در جامعه داريم موقعيت شناس باشندو كم توجه به شرايط اقتصادي مردم نباشند.

سيد حسن سيدي افزود: مطمئنا با شناختي كه از مردم جامعه وجود دارد اين مشكلات مرتفع خواهد شد و خدا را شاكريم كه با درايتها و سياستهايي كه انديشه شده است اين مشكلات رفع خواهد شد و دولت و دولتمردان به اين مسائل بيشتر توجه داشته باشند.

وي توصيه هايي نيز به مسئولين دانشگاه داشتند و افزود : با توجه به اينكه درآستانه انتخابات هستيم  مسئولين دانشگاه توجه داشته باشند هر اقدام، حمايت، لحن، براي هركسي با هر تفكري ممنوع ميباشد و تلاش كنيم مردم با حضور حداكثري خود  در اين انتخابات شركت كنند و بيان اين نكته نيز حائز اهميت است كه خداوند، پيامبر ، فرشتگان و حتي وجدان خود انسان  شاهد و ناظر اعمال ما خواهد بود و به گونه اي عمل كنيم، مسئوليتي كه در راستاي خدمت به مردم به ما واگذار شده را به نحو مطلوب انجام دهيم.و اين كشور با اين امنيت كه به دست ما رسيده مديون خون شهداست تلاش كنيم كه مديون اين خون ريخته شده نباشيم و در راستاي انقلاب، امام ، و خون شهدا حركت كنيم و اين جزو وظايف ماست كه به نحو مطلوبي آن را به سر منزل مقصود برسانيم.

 

منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
139
تاریخ:
1398/09/12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal