دكتر دهقاني: امنيت و آرامش جامعه ثمره تلاش و رشادت نيروي انتظامي است
رئيس دانشگاه در پيامي فرا رسيدن هفته نيروي انتظامي را تبريك گفت و از خدمات شجاعانه پرسنل ناجا در راه حفظ و حراست از امنيت كشور قدرداني كرد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، متن اين پيام به شرح ذيل است:
 
امروز نيروي انتظامي در خدمت مردم ، در كنار مردم و پشتيبان آنان است و آحاد مردم نيز به اين نيرو افتخار مي كنند و به آن اعتماد دارند .  "مقام معظم رهبري"
امنيت و آرامش جامعه؛ ثمره تلاش و رشادت كليه نيروهاي انتظامي، نظامي و امنيتي است كه همواره با ايثار و از خودگذشتگي، اين موهبت ارزشمند را براي ملت فهيم و عزيز ايران اسلامي فراهم مي كنند.
نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران به عنوان حافظان نظم و امنيت هميشه نقشي اساسي و كليدي در برقراري فضاي آرام جامعه داشته و در اين مسير شهيدان و جانبازان زيادي را تقديم كشور كرده است  و بي شك ما به اين دلاوري ها و ايثارگري هاي آنان افتخار مي ورزيم.
اينجانب مراتب تشكر و قدرداني خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و رشادت هاي پرسنل ناجا كه با توكل به خداوند و استعانت از حضرت وليعصر(عج) در راه حفظ و حراست از امنيت كشور دليرانه تا پاي جان ايستاده اند ابراز مي نمايم  و با پاسداشت و ارج نهادن به خانواده هاي معزز شهيدان و جانبازان ناجا، فرا رسيدن "هفته نيروي انتظامي" را به فرماندهان و كاركنان خدوم و زحمتكش نيروي انتظامي در سراسر استان تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.
اميدوارم زحمتكشان عرصه نظم و امنيت كشور در سايه رهنمودهاي « فرماندهي معظم كل قوا» در پاسداري از خون شهيدان گرانقدر انقلاب اسلامي، پيشبرد اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و برقراري نظم و امنيت درجامعه  همواره موفق و مؤيد باشند.
 
 
دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي
رئيس دانشگاه
 
منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
440
تاریخ:
1398/07/13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.     آخرین بروزرسانی:1399/03/12
Powered by DorsaPortal