دكتر دهقاني: امنيت و آرامش جامعه ثمره تلاش و رشادت نيروي انتظامي است
رئيس دانشگاه در پيامي فرا رسيدن هفته نيروي انتظامي را تبريك گفت و از خدمات شجاعانه پرسنل ناجا در راه حفظ و حراست از امنيت كشور قدرداني كرد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، متن اين پيام به شرح ذيل است:
 
امروز نيروي انتظامي در خدمت مردم ، در كنار مردم و پشتيبان آنان است و آحاد مردم نيز به اين نيرو افتخار مي كنند و به آن اعتماد دارند .  "مقام معظم رهبري"
امنيت و آرامش جامعه؛ ثمره تلاش و رشادت كليه نيروهاي انتظامي، نظامي و امنيتي است كه همواره با ايثار و از خودگذشتگي، اين موهبت ارزشمند را براي ملت فهيم و عزيز ايران اسلامي فراهم مي كنند.
نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران به عنوان حافظان نظم و امنيت هميشه نقشي اساسي و كليدي در برقراري فضاي آرام جامعه داشته و در اين مسير شهيدان و جانبازان زيادي را تقديم كشور كرده است  و بي شك ما به اين دلاوري ها و ايثارگري هاي آنان افتخار مي ورزيم.
اينجانب مراتب تشكر و قدرداني خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و رشادت هاي پرسنل ناجا كه با توكل به خداوند و استعانت از حضرت وليعصر(عج) در راه حفظ و حراست از امنيت كشور دليرانه تا پاي جان ايستاده اند ابراز مي نمايم  و با پاسداشت و ارج نهادن به خانواده هاي معزز شهيدان و جانبازان ناجا، فرا رسيدن "هفته نيروي انتظامي" را به فرماندهان و كاركنان خدوم و زحمتكش نيروي انتظامي در سراسر استان تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.
اميدوارم زحمتكشان عرصه نظم و امنيت كشور در سايه رهنمودهاي « فرماندهي معظم كل قوا» در پاسداري از خون شهيدان گرانقدر انقلاب اسلامي، پيشبرد اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و برقراري نظم و امنيت درجامعه  همواره موفق و مؤيد باشند.
 
 
دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي
رئيس دانشگاه
 
منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
198
تاریخ:
1398/07/13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal