بازديدي به رنگ اردوهاي جهادي/ دكتر دهقاني و دكتر جوادي با گروه جهادي فاطمه الزهرا(س) ديدار كردند
دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي رئيس دانشگاه و دكتر عباس جوادي معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه به ديدار گروه جهادي فاطمه الزهرا(س) بسيج دانشجويي دانشگاه در روستاهاي محروم سربيشه رفتند و به دانشجويان جهادگر اين گروه خدا قوت گفتند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، رئيس دانشگاه كه همواره از برگزاري اردوهاي جهادي استقبال كرده و بر گسترش اين اردوها در مناطق محروم تاكيد دارد با همراهي معاون فرهنگي دانشجويي به روستاهاي چاهخو، كسراب، قنبر، بهامرز و معروفان از مناطق محروم سربيشه رفتند و در جمع دانشجويان جهادگر اين روستاها حاضر شدند.
دكتر دهقاني و دكتر جوادي در اين بازديدها از فعاليت هاي خداپسندانه دانشجويان جهادي دانشگاه در راستاي خدمت به مردم مناطق محروم صميمانه قدرداني كردند و برگزاري اردوهاي جهادي را فرصتي مناسب براي آشنايي با مشكلات مردم و تلاش براي حل اين مسائل دانستند.
اين دو مقام مسئول دانشگاه با تاكيد بر خدمتگزاري به مردم و اظهار اينكه خدمت به خلق را جدي بگيريم خاطرنشان كردند: دعاي خير اهالي اين روستاها مي تواند بهترين ثمره و پاداش براي دانشجويان جهادگر باشد.
گفتني است 90 دانشجوي دختر و پسر گروه جهادي حضرت فاطمه زهرا(س) به مدت يك هفته(8 لغايت 15 شهريورماه) در حدود 10 روستاي محروم سربيشه به ارائه خدمات متعدد دندانپزشكي، فرهنگي،آموزشي، عمراني و ساير خدمات بهداشتي درماني مورد نياز پرداختند.

 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
790
تاریخ:
1398/06/15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal