دكتر دهقاني از زحمات بهورزان شاغل در مجموعه دانشگاه قدرداني كرد
همزمان با دوازدهم شهريورماه، روز بهورز، دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي رئيس دانشگاه در پيامي اين روز را گرامي داشته و از زحمات بهورزان شاغل در مجموعه دانشگاه قدرداني كرد.
 به گزارش روابط عمومي دانشگاه، متن اين پيام به شرح ذيل است:
 
در تقويم سلامت كشور دوازدهم شهريورماه به پاس گراميداشت فعاليت هاي ارزنده و تلاش هاي دلسوزانه و صادقانه بهورزان در ارائه خدمت به آحاد مردم شريف روستايي ايران اسلامي به نام روز بهورز نامگذاري شده است و بدون ترديد اين روز فرصتي براي تقدير از زحمات اين قشر شايسته و پرتلاش عرصه سلامت كه در خط مقدم نظام سلامت نقشي بسيار حياتي در تامين سلامت جامعه برعهده دارند مي باشد.
بهورزان در مسووليت خطير پيشگيري از بيماري‌ ها و صيانت از سلامت جامعه براي يكايك آحاد جامعه روستايي در دورافتاده ترين مناطق جغرافيايي كشور ايفاي نقش مي كنند و با نقش اثرگذار خود در كاهش مرگ و مير، افزايش اميد به زندگي و ارتقاء بسياري از شاخص هاي ديگر بهداشتي، توانسته اند باعث درخشش چشمگير نظام سلامت در عرصه بين المللي شوند.
اينجانب فرا رسيدن روز بهورز را گرامي داشته و ضمن قدرداني از بهورزان شاغل در مجموعه تحت پوشش دانشگاه، از درگاه ايزدمنان سلامتي و توفيق روز افزون اين عزيزان را خواستارم.

دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي
رئيس دانشگاه
 
 
منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
528
تاریخ:
1398/06/12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal