در هيئت رئيسه امروز صورت گرفت/ قدرداني از زحمات دكتر وجدان
در جلسه امروز هيئت رئيسه دانشگاه از زحمات دكتر سيد مرتضي وجدان در دوران تصدي مسئوليت معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه تقدير شد.
 
رئيس دانشگاه در اين مراسم با اظهار اينكه حضور فردي دانشگاهي در مجموعه بيمه كه از مشكلات متعدد بيمارستان ها مطلع مي باشد مي تواند منشاء خير و بركات باشد، سمت جديد دكتر سيد مرتضي وجدان به عنوان مديركل بيمه سلامت استان خراسان رضوي را تبريك گفت و تصريح كرد: بالطبع دكتر وجدان با سابقه معاونت توسعه مديريت و منابع مي تواند درك بهتري از اين اوضاع داشته باشد و با دغدغه اي كه در اين زمينه دارد خدمات ارزنده تري ارائه بدهد.
دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي با قدرداني از زحمات و خدمات دكتر وجدان در دوران تصدي مسئوليت در دانشگاه و آرزوي موفقيت براي وي افزود: رفتن دكتر وجدان به بيمه سلامت خراسان رضوي خيلي سريع اتفاق افتاد و فرصتي براي تقدير از ايشان فراهم نشد و بنابراين تصميم گرفته شد تا در يكي از جلسات هيئت رئيسه دانشگاه اين كار صورت گيرد.
مديركل بيمه سلامت خراسان رضوي نيز با ابراز خوشحالي از ديدار مجدد با اعضاي هيئت رئيسه دانشگاه گفت: قطعاً در دوران مسئوليت معاونت توسعه دانشگاه مي شد عملكرد بهتري داشته باشيم ولي محدوديت ها و سختي هايي وجود داشت كه مانع خدمات رساني بهينه شد و حتي بازتاب هاي اين چالش ها در سال جديد نيز دامن گير دانشگاه و بيمه ها است.
دكتر سيد مرتضي وجدان با قدرداني از رئيس دانشگاه و ساير اعضاي هيئت رئيسه و همچنين طلب حلاليت از تمامي مسئولين و كاركنان دانشگاه اضافه كرد: در انتهاي سال گذشته شرايطي رقم خورد كه عليرغم اينكه خواسته بنده پذيرش مسئوليت در بيمه سلامت نبود، اين اتفاق رخ داد.
وي با بيان اينكه به همت مديران و همكاران معاونت توسعه خوشبختانه با اين جابجايي مشكلي پيش نيامد خاطرنشان كرد: نمي گويم انسان موفقي بوده ام زيرا كه ناشي از خودخواهي است و اگر توفيقي در ارائه خدمت است، بعد از لطف خداوند همراهي، همياري و همكاري تمامي مسئولين و كاركنان دانشگاه و ماحصل كار تيمي بوده است.
معاون سابق توسعه مديريت و منابع دانشگاه با بيان اينكه خداوند را شاكرم در جوار بارگاه ملكوتي حضرت علي بن موسي الرضا(ع) توفيق خدمت به مردم نصيبم شده است افزود: بيمه سلامت نيز دچار چالشي هايي است كه همت عمومي، كلي و ملي را مي طلبد تا مشكلات كم رنگ تر شود.
دكتر وجدان با اشاره به اهميت تامين سلامت افراد جامعه و استقبال از توصيه ها و راهنمايي هاي همكاران براي پيشبرد اهداف سازماني بيمه و دانشگاه گفت: خط قرمز ما اجراي قانون و مقررات است و در عين حال بايد به بيمه شدگان و اقشارآسيب پذير توجه ويژه اي داشت.
وي با اشاره به بازنگري استراتژي هاي بيمه سلامت افزود: طرح تحول نظام سلامت به خوبي اجرايي نشد و اشكالات فراواني به آن گرفته شده است.
مدير كل بيمه سلامت خراسان رضوي تصريح كرد: طرح بيمه رايگان سلامت نيز به يك چالش اساسي و معضل در بيمه سلامت تبديل شده است.
دكتر وجدان با ابراز اميدواري براي گذر از اين چالش ها گفت: قطعاً دانشگاه در اين زمينه مي تواند بهترين همراهي را داشته باشد
اعضاي حاضر در اين نشست نيز با قدرداني از زحمات دكتر وجدان در دوران تصدي مسئوليت هاي معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه و بيمارستان رازي براي وي آرزوي موفقيت نمودند.

 
 
 
 
 
مشاهده اين خبر در وبدا(پايگاه خبري - اطلاع رساني وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي)/اينجا كليك نماييد.
 
 
منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
1006
تاریخ:
1398/03/13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:7
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal