بازديد و خريد رئيس دانشگاه از بازارچه خيريه نوروزي كانون بچه هاي آسمان
رئيس دانشگاه با همراهي مديران فرهنگي دانشجويي در دومين روز از فعاليت بازارچه خيريه نوروزي كانون بچه هاي آسمان از آن بازديد كرد.
دكتر دهقاني رئيس دانشگاه كه همواره از برگزاري چنين برنامه هايي در دانشگاه استقبال نموده است با حضور در محل اين بازاچه محصولاتي به منظور كمك به كودكان نيازمند در آستانه سال جديد خريداري كرد.
ياد آور مي شود اين بازارچه در محل محوطه ساختمان آموزش  از ساعت 9 لغايت 14 تا روز چهارشنبه 15 اسفندماه داير مي باشد و محصولاتي همچون انواع گل و گياه همچون كاكتوس، نمد، دستبند و گردنبند، ظرف سفالي، تخم مرغ رنگي، عطر و انواع خوراكي با هدف كمك به نيازمندان به فروش مي رسد. 
 
 
 
 
 پيش از اين بازديد نيز، باتوجه به بهره برداري از پروژه هاي معاونت فرهنگي دانشجويي در روز چهارشنبه 15 اسفندماه، رئيس دانشگاه كه سرپرستي اين حوزه را عهده دار مي باشد به سالن ورزشي دخترانه نشاط و سالن تلويزيون خوابگاه فاطميه رفت و از نزديك آخرين وضعيت آماده سازي اين پروژه ها را مورد بررسي قرار داد.
دو پروژه مذكور به همراه فضاي جديد سلف دانشجويي روز چهارشنبه با حضور جمعي از مسئولين استاني و دانشگاهي به بهره برداري خواهد رسيد.
 
 
 
منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
760
تاریخ:
1397/12/14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal