EN
نقشه سایت
پست الکترونیک
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۳ آبان
دكتر دهقاني: رعايت نظم و انضباط كاري را جدي بگيريد/وحدت و انسجام بين مجموعه دانشگاه تقويت شود
دكتر دهقاني: رعايت نظم و انضباط كاري را جدي بگيريد/وحدت و انسجام بين مجموعه دانشگاه تقويت شود
همزمان با سومين روز از هفته دولت، مراسم بزرگداشت روز كارمند، در سالن شهيد دكتر رحيمي دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه در اين نشست با تاكيد بر ضرورت ايجاد رضايتمندي در مردم و افزايش اميدواري در جامعه گفت: اميد دشمن در جنگ نرم به اين است كه مردم را ناراضي كند.
 دكتر حسين دهقاني با اشاره به اتحاد و همدلي مردم در صحنه هاي مختلف انقلاب اسلامي ايران افزود: باز هم مي توانيم به دشمن نشان بدهيم كه در رسيدن به اين هدف ناكام خواهد بود.
وي نقش كارمندان دستگاه هاي اجرايي در مقابله با نقشه هاي دشمنان نظام جمهوري اسلامي ايران را پررنگ دانست و تصريح كرد: در هفته دولت قرار داريم و دستاوردهاي ارزشمندي ماحصل انقلاب بوده است كه مي بايست به مردم اين موفقيت ها را گزارش بدهيم تا از نارضايتي آنان كاسته و جلوگيري شود.
معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه با تاكيد بر اينكه تمرين وحدت و انسجام لازمه موفقيت در شرايط موجود جامعه است گفت: خوشبختانه اين رويكرد در دانشگاه وجود دارد و بايد بتوانيم اين روحيه را در تمامي مجموعه ها و واحدهاي دانشگاه تقويت كنيم.
دكتر دهقاني با بيان اينكه از مجموعه دانشگاه خواستارم كه رعايت نظم و انضباط كاري را جدي بگيرند گفت:همه با هم مي بايست دانشگاه علوم پزشكي بيرجند را به عنوان يك برند و الگو در شفافيت، صداقت و درستكاري به جامعه معرفي كنيم.
وي با اظهار اينكه به توانايي پرسنل دانشگاه اعتماد و اطمينان دارم تصريح كرد: بايد بتوانيم در دانشگاه به گونه اي عمل كنيم كه مانع از بروز انحراف و حتي تخلف هاي جزيي در زمينه هاي متعدد شويم.
معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه در ادامه گزارشي از وضعيت پرداخت هاي ماهيانه پرسنلي ارائه داد و گفت: پرداخت مطالبات پرسنل يكي از اولويت هاي اصلي دانشگاه است.
دكتر دهقاني با اشاره به اينكه معمولا اهداء هديه در مناسبت هاي مختلف به كارمندان مرسوم است افزود: پيشنهاداتي در اين خصوص وجود دارد كه از طريق سايت دانشگاه بين پرسنل نظرسنجي به عمل خواهد آمد.
وي با اظهار اينكه شيوه نامه تشويق فرزندان كاركنان به واحدهاي تابعه ابلاغ شده است گفت: خوشبختانه دو فرزند آقاي زارع همكار دانشگاه در دو سال متوالي موفق به كسب رتبه هاي برتر كنكور سراسري شده اند.
معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه با اظهار اينكه همكاران دانشگاه با استفاده از سامانه كارت رفاهي مي توانند در سال جديد تا سقف 150 هزار تومان از هزينه هاي درماني خود در بيمارستان هاي تحت پوشش دانشگاه را پرداخت نمايند افزود: در تلاش هستيم اين مبلغ به افراد تحت تكفل كارمند نيز اختصاص يابد.
دكتر دهقاني تمديد بيمه تكميلي، بيمه عمر، تخفيفات مجتمع رفاهي سلامت براي كارمندان، بروز رساني سايت رفاه دانشگاه را از ديگر اقدامات دانشگاه عنوان كرد و افزود: در كنار فعاليت هايي كه براي توسعه ورزش قهرماني در دانشگاه انجام مي شود، ترويج  ورزش همگاني نيز مورد تاكيد دانشگاه است.
وي خاطرنشان كرد: ارائه بليط استخر شنا، برنامه اوقات فراغت فرزندان همكاران و... نيز از اقدامات ديگر دانشگاه است.
دكتر دهقاني با اظهار اينكه نيروي انساني مهمترين سرمايه دانشگاه است گفت: گذر از تنگناهاي اقتصادي كه وجود دارد جزء با اتحاد، انسجام و تلاش دو چندان مجموعه همكاران دانشگاه حاصل نمي شود.منبع: وبدا-روابط عمومي دانشگاه تعداد بازدید: 586 تاریخ درج: 1398/06/05
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- بيرجند- خيابان آيت الله غفاري- دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند
تلفن: 32395000-056  دورنگار:32430076-056  كدپستي: 9717853577  E-mail: public-r[@]bums.ac.ir
ورود اعضا
بستن
Powered by DorsaPortal