دكترجان بابايي:همه مسئولين مجموعه وزارت بهداشت مكلف به تامين سلامت مردم هستند
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، نشست هيئت رئيسه دانشگاه با حضور دكتر جان بابايي معاون درمان وزارت بهداشت، دكتر دهقاني رئيس دانشگاه، حجت الاسلام عبادي نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس و جمعي از اعضاي آن در مجتمع فرهنگي رفاهي سلامت برگزار شد.
معاون درمان وزارت بهداشت در اين نشست با اشاره به بازديدهايي كه در سفر يك روزه خود به استان خراسان جنوبي داشت، در مورد هر يك از بيمارستان هاي استان مواردي مطرح و بر برنامه ريزي براي بهبود كيفيت خدمات تاكيد كرد.
 
دكتر قاسم جان بابايي اضافه كرد: همه مسئولين در زيرمجموعه وزارت بهداشت مكلف به تامين سلامت مردم هستند
وي با اشاره به بيمارستان هايي تحت پوشش دانشگاه در مركز استان خاطرنشان كرد: از دانشگاه انتظار مي رود كه نقشه راه آن ترسيم شود. 
 
رئيس دانشگاه با اشاره به پراكندگي و فاصله خيلي زياد شهرها از مركز استان و ضرورت ارائه راهكايي كه مردم براي دريافت خدمات كمتر به رنج و زحمت دچار شوند گفت: تلاش مي كنيم رضايتمندي مردم بيشتر شود.
 
دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي با اظهار اينكه خراسان جنوبي به دلايل مختلفي از جمله خشكسالي هاي اخير استاني كم برخوردار است اضافه كرد: مردم خراسان جنوبي كم توقع و در عين حال قدرشناسي هستند كه در عرصه هاي مختلف باعث سربلندي بوده اند.
وي با اظهاراينكه در ساليان اخير با اجراي طرح تحول نظام سلامت، اقدامات شايسته و ارزشمندي رخ داده است خاطرنشان كرد: مشكلاتي وجود دارد كه اميدواريم با تدابير معاون درمان وزارت كمتر شود و اميد كه وضعيت حوزه درمان كشور به سرانجام خوبي برسد. 
حجت الاسلام سيد محمد باقر عبادي نماينده مردم شهرستان هاي بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين نشست با اشاره به دستاوردهاي خوب ساليان اخير عرصه سلامت كشور به بيان خواسته هاي از جمله راه اندازي بيمارستان محله در شمال شهر و پيگيري وضعيت ساخت بيمارستان خوسف پرداخت.
 
دكتر جلال احمدي سرپرست معاونت درمان دانشگاه نيز در اين نشست بر ضرورت ساخت مركز تروما در بيرجند تاكيد كرد.
 
 
منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
646
تاریخ:
1397/11/17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان غفاري، سازمان مركزي دانشگاه  علوم پزشكي بيرجند    كدپستي: 9717853577
تلفن: 32395000-056دورنگار: 32430076
 
Email: public_r@bums.ac.ir 
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal