دكتر دهقاني: جلوگيري از ضايع شدن حق افراد از حساسيت هاي گزينش است
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، رئيس دانشگاه با همراهي، مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه،  رئيس دفتر رياست و مدير روابط عمومي دانشگاه به مناسبت گراميداشت پانزدهم دي ماه سالروز صدور تاريخي امام راحل بنيانگذار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و تشكيل سازمان گزينش كشور، به ديدار مدير و كاركنان هسته گزينش دانشگاه رفت.
رئيس دانشگاه با گراميداشت سالروز تاسيس تشكيل نهاد گزينش به فرمان امام راحل  و اشاره به نقش و اهميت گزينش در دستگاه هاي اجرايي گفت: انتخاب افراد داراي صلاحيت لازم و جلوگيري از ضايع شدن حق و حقوق افراد در مراحل استخدام از حساسيت هاي وويژگي هاي كارهسته گزينش است.
دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي با بيان اگر حقي از فردي ضايع شود،مسير زندگي و سرنوشت او تغيير مي كند بر رعايت حقوق افراد در مراحل گزينش استخدام تاكيد كرد.
وي با اظهار اينكه استخدام افراد به تصميم و عملكرد هسته گزينش بستگي دارد گفت: گزينش دانشگاه تاكنون در انجام رسالت خود دقيق بوده و اميدوارم در ادامه نيز همچنان موفقتر عمل كند.
دكتر دهقاني در پايان از زحمات و تلاش هاي صادقانه مدير و كاركنان هسته گزينش دانشگاه تشكر نمود.
دكتر رضا دستجردي مدير هسته گزينش دانشگاه نيز در اين ديدار به ارائه گزارشي از عملكرد هسته گزينش در يكسال اخير پرداخت كه در خبري جداگانه منتشر مي شود
منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
794
تاریخ:
1397/10/18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان غفاري، سازمان مركزي دانشگاه  علوم پزشكي بيرجند    كدپستي: 9717853577
تلفن: 32395000-056دورنگار: 32430076
 
Email: public_r@bums.ac.ir 
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal