بيانيه جامعه دانشگاهيان علوم پزشكي بيرجند به مناسبت حماسه 9 دي
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، جامعه دانشگاهي علوم پزشكي بيرجند با انتشار بيانيه اي به مناسبت حماسه 9 دي، ضمن بيعت و تبعيت از امام بزرگوار و رهبر هوشيار و بصير انقلاب اسلامي اعلام مي دارد: در راه توسعه و تلاش علمي و خودكفايي در همه زمينه ها از هيچ كوششي دريغ نكرده و از دولت مردان زحمت كش انتظار توجه بيش از پيش به توان و سرمايه داخلي را داريم و هيچگاه زير بار ذلت و نقشه هاي شوم دشمن نمي رويم
متن كامل اين بيانيه به شرح زير مي باشد:
تاريخ 40 ساله بابركت انقلاب اسلامي ايران پر است از مجاهدت ، آگاهي ، بينش و بصيرت ملت بيدار ايران اسلامي
مردم فداكار و هوشياري كه در سايه چنگ زدن به حبل الله المتين و توسل به خاندان رسالت خصوصا درس گرفتن از حركت عظيم عاشوراي حسيني هيچ گاه زير بار ذلت و خواري نرفته اند و حقا شعار هيهات من الذله حسيني را تفسير كرده اند .
رشيد مردان و زنان غيوري كه نشان دادند هيچ كس حق تجاوز حتي به يك وجب ازخاك اين مرز و بوم را ندارد و با تقديم جان خويش كه بزرگترين سرمايه انساني است با عزت و سربلندي جشن چهل سالگي انقلاب را بر پا خواهند كرد .
اين بزرگ مردان و زنان سرزمين پارس هستند كه بالاتر از حب وطن ، آموزه هاي ديني و محبت خاندان عصمت و طهارت در گوشت و خون و پوست آنان نهادينه شده است و علي رغم سلايق سياسي گوناگون در هنگام بروز فتنه و هجمه هاي داخلي و خارجي يد واحده ميشوند
حضور ميليوني و با بصير مردم در نه دي 88 محاسبات دشمن را برهم زد وبه دشمنان داخلي و خارجي نشان داد كه وعده الهي كه پيروزي جنود الهي بر جنود شيطاني هست ، حق است .
حقيقتا قيام مردم ايران در نهم دي 88 را ميتوان خشم مقدس بر عليه بدخواهان ايران و ايراني دانست .
بايد همگان بدانيم كه راز ماندگاري انقلاب اسلامي اتكاي به ايمان، اتكاي به خداي متعال و اتكا به سرمايه ي مردمي و توجه در خدمت رساني خالصانه به مردم است .
حادثه نهم دي ماه  بعنوان چراغي هدايت گر در تاريخ انقلاب اسلامي ماندگار شد
مردم شجاع و بصير ايران اسلامي همواره با اتحاد و يكدلي ثابت كرده اند كه همواره در دفاع از دين و وطن و مقدسات در صحنه هستند و هيچگاه تن به ذلت نخواهند داد و اينك مسئولين بايد اين پيام را از ملت بگيرند كه توجه به اين مردم و تامين نيازمندي هاي آنان از ضروريات اين كشور است .
ما جامعه دانشگاهي ضمن بيعت و تبعيت از امام بزرگوار و رهبر هوشيار و بصير انقلاب اسلامي در راه توسعه و تلاش علمي و خودكفايي در همه زمينه ها از هيچ كوششي دريغ نكرده و از دولت مردان زحمت كش انتظار توجه بيش از پيش به توان و سرمايه داخلي را داريم و هيچگاه زير بار ذلت و نقشه هاي شوم دشمن نميرويم

جامعه دانشگاهيان علوم پزشكي بيرجند
منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
229
تاریخ:
1397/10/08
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس: خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان غفاري، سازمان مركزي دانشگاه  علوم پزشكي بيرجند    كدپستي: 9717853577
تلفن: 32395000-056دورنگار: 32430076
 
Email: public_r@bums.ac.ir 
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal