نشست جانبازان با رئيس دانشگاه
دكتر قائمي: جلب رضايت جانبازان و ايثارگران براي ما بسيار مهم و ارزشمند است
بنا به گزارش روابط عمومي دانشگاه، نشست رئيس دانشگاه با جانبازان شاغل در دانشگاه به همراه پرسش و پاسخ روز دوشنبه 96/02/25 در مجتمع فرهنگي، آموزشي رفاهي سلامت برگزار شد.
رئيس دانشگاه با بيان اينكه بايد تلاش شود تا با برگزاري نشست هايي اينچنيني، ارتباطات با عزيزان جانباز، شاهد و ايثارگر بيشتر شود گفت: در اين جلسات هست كه حرف ها زده مي شود و پيگيري خواسته هاي افراد وظيفه ما است.
دكتر كاظم قائمي با اشاره به شعار صداقت در گفتار و عمل  كه سرلوحه كار خود قرار داده است اضافه كرد: با صداقت جلو رفته ايم و اعتقاد داريم بايد با صداقت رفتار كنيم
وي با تاكيد بر افزايش برگزاري اين نشست ها خاطرنشان كرد: براي شما عزيزان احترام خاصي قائل هستيم چرا كه يادگاران جبهه و شهدا هستيد و جلب رضايت جانبازان و ايثارگران براي ما بسيار مهم و ارزشمند است
دكتر قائمي با اشاره به اينكه در آستانه برگزاري انتخابات در روز جمعه قرار داريم گفت: از تمامي عزيزان دعوت مي كنم تا به احترام خون شهدا و براي نمايش اقتدار نظام در اين انتخابات شركت نماييد.
مدير ستاد شاهد و ايثارگر دانشگاه نيز با بيان اينكه خداوند را براي تمامي نعماتي كه عطا فرموده است به ويژه نعمت سلامتي، امنيت و تنفس در فضاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران با رهبري قائد فرزانه مقام معظم رهبري شاكريم گفت: در كشوري زندگي مي كنيم كه به پشتوانه حضرت وليعصر(عج) با خون شهداي اسلامي بيمه شده است.
دكتر محمد ابراهيم عبدالرزاق نژاد با درخواست ارائه نقطه نظرات، پيشنهادات و انتقادات از سوي جانبازان شاغل در دانشگاه، به گزارشي مختصر از عمكرد يكسال اخير اين حوزه پرداخت.
در ادامه اين نشست پرسش و پاسخ جانبازان شاغل دانشگاه با رئيس دانشگاه، معاون توسعه مديريت و منابع، رئيس بنياد شهيد و ايثارگر استان و ساير مسئولين مربوطه با محوريت طرح مشكلات اين پرسنل برگزار شد.
منبع:
حوزه رياست
تعداد بازدید:
848
تاریخ:
1396/03/10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal